نشریات

برگزاری دو رزمایش پدافند غیرعامل در رگولاتوری

دبیر کمیته پدافند غیرعامل رگولاتوری اعلام کرد: مانور کشف و رهگیری سیگنال مزاحم و مانور پاور در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار شد.
با ابلاغ مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی

استفاده از فیلترشکن غیرقانونی شد

با مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی استفاده از فیلترشکن غیر قانونی اعلام شد مگر در مواردی که مجوز قانونی آن دریافت شود.

ساخت تراشه رایانه‌ای غیرقابل هک به کمک دانشمندان ایرانی

پژوهشگران دانشگاه «پنسیلوانیا» تحت سرپرستی پروفسور نادر انقطاع و مشارکت فیروز افلاطونی موفق به ابداع یک تراشه رایانه‌ای «غیر قابل هک» شده‌اند که با نور کار می‌کند و برای استفاده در مدل‌های هوش مصنوعی ساخته شده است.
پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد

ایجاد سامانه هشدار سایبری

تحلیل و اشتراک گذاری هشدار‌های سایبری و پایش شبکه ملی اطلاعات توسط سامانه‌های بومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات امکانپذیر شد.

حمله سایبری ۳ میلیون مسواک هوشمند

مهاجمان سایبری مسواک‌های هوشمند را با هدف هک یک وب‌سایت سوئیسی، مورد حمله قرار دادند.
رییس آزمایشگاه IT اعلام کرد

نحوه ارزیابی خدمات رایانش ابری و توزیع محتوا در کشور

رییس آزمایشگاه IT پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از پروژه ملی ارزیابی خدمات رایانش ابری در راستای پایش استاندارد‌های خدمات شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
توسط مرکز پژوهشهای مجلس پیشنهاد شد؛

ارائه مدل کلان و چارچوب تقسیم کار ملی حکمرانی و توسعه هوش مصنوعی

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی توصیه های سیاستی درباره «نگاشت نهادی و تقسیم کار ملی در حوزه توسعه هوش مصنوعی و حکمرانی داده محور» را ارائه کرد.

توافق اروپایی ها برای تامین امنیت سایبری دستگاه های هوشمند

کشورها و قانونگذاران اتحادیه اروپا درباره قوانین مربوط به حفاظت از لپ تاپ، یخچال، اپ های موبایل و دستگاه های هوشمند متصل به اینترنت در مقابله تهدیدهای سایبری به توافق رسیدند.

وزارت دفاع بریتانیا ChatGPT را به ربات‌های خود اضافه می‌کند

«وزارت دفاع بریتانیا» قصد دارد ChatGPT را به آدمک‌های رباتیک خود اضافه ‌کند تا جنگ‌ها به صورت هوشمند هدایت شوند.
کاپتان محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه رزمایش پدافند زیستی:

انجام ماموریت پدافندغیرعامل یک تکلیف شرعی و قانونی است

برگزاری نخستین رزمایش پدافند زیستی در فرودگاه تبریز

نخستین رزمایش زیستی در سطح شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران صبح امروز چهارشنبه دوم اسفند ماه در فرودگاه بین‌المللی تبریز برگزار شد.
مدرس دانشگاه کربلا:

تحلیل داده‌ها نقش مهمی در دفاع بیولوژیک دارد

یک سخنران بخش بین‌الملل در اولین کنفرانس ملی دفاع زیستی در برابر پدیده‌های بیوتروریسم گفت: دیتا و آنالیز آنها با استفاده از علم ریاضیات نقش مهمی در دفاع بیولوژیک و دانش بیماری‌های واگیردار دارد.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع):

تهدیدات بیوتروریسم و زیستی سناریو دشمن برای ایران است

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: دشمن بیش از ۱۵ سناریو را برای ایران طراحی کرده که یکی از آن‌ها تهدیدات بیوتروریسم و زیستی است.
پروفسور بلالی:

بیوتروریسم و دفاع زیستی در مقابل تهدیدات مسئله بسیار مهمی است

پدر سم‌شناسی ایران گفت: بیوتروریسم و دفاع زیستی در مقابل تهدیدات مسلئه بسیار مهمی است که در کشورهای پیشرفته آغاز شده است.

آزمایش خطرناک شرکت‌های داروسازی غرب بر روی انسان‌ها در اوکراین

اسناد شرکت‌های بزرگ داروسازی نشان می‌دهد که نخبگان غربی از مردم اوکراین همانند «خوکچه هندی» برای آزمایش‌هایشان استفاده کرده‌اند.

شیوع همزمان کرونا و آنفلوانزا در ترکیه

بر اثر شیوع گسترده کرونا و آنفولانزا در ترکیه، ۹۰ درصد تخت‌های بخش‌های مراقبت‌های ویژۀ بیمارستان‌های این کشور پر شده است.
عین اللهی در جمع خبرنگاران:

شایع‌ترین ویروس امروز آنفلوانزاست

وزیر بهداشت و درمان گفت: از بین بیمارانی که بستری می‌شوند ۵ درصد آنها کرونا و ۹۵ درصد آنها آنفلوانزا است.

ضرورت پیشگیری از تبدیل شدن شیوع پشه "آئدس" به یک چالش ملی

جانشین قرارگاه زیستی سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه شیوع پشه "آئدس" در جنوب کشور و برخی شهرهای شمالی کشور یک تهدید جدی است، گفت: با شناسایی کانون‌های آلوده به این نوع پشه از تبدیل شدن این عارضه به یک چالش ملی پیشگیری خواهد شد.

امسال ۷۰ درصد کشور‌ها اقتصاد ضعیف‌تر از پارسال خواهند داشت

امسال ۷۰ درصد کشور‌ها اقتصاد ضعیف‌تری نسبت به پارسال خواهند داشت و در این میان کشور‌های پیشرفته افت رشد اقتصادی بیشتری دارند.

ایران بزرگ‌ترین صادرکننده محصولات لبنی قاره آسیا شد

سازمان جهانی خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) گزارش داد ایران ۱۷ درصد کل صادرات محصولات لبنی آسیا را در اختیار دارد و بزرگ‌ترین صادرکننده این محصولات در قاره کهن است.

ژاپنی‌ها چگونه پایداری شبکه برق خود را تأمین می‌کنند؟

کشور ژاپن به عنوان سومین اقتصاد بزرگ جهان، از جمله کشور‌هایی است که تا پیش از فاجعه اتمی فوکوشیما در سال ۲۰۱۱ میلادی بیش از ۳۰ درصد برق خود را از طریق نیروگاه‌های هسته‌ای تأمین می‌کرد؛ کشوری که به دنبال فاجعه مورد اشاره با عرضه ناچیز برق رو به رو شد و مشکلات فراوانی را در ۱۲ سال گذشته در این حوزه تجربه کرده است.

ممنوعیت صادرات دام زنده تا ثبات بازار داخل

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: تا تضمین تامین گوشتِ داخل انجام نشود و تا بازار داخل به ثبات نرسد، مازاد دام هیچ دامداری صادر نخواهد شد و خریدار مازاد دام زنده، شرکت پشتیبانی امور دام و معاونت بازرگانی است.

هشدار آژانس بین‌المللی انرژی درباره تأمین جهانی گاز

آژانس بین‌المللی انرژی (IEA) در گزارش خود هشدار داد که با توجه به عدم قطعیت بازارها، عرضه جهانی گاز طبیعی در سال جاری میلادی دچار محدودیت خواهد شد.

گشت شناسایی خانه‌های خالی راه‌اندازی شد

مشاور وزیر راه‌وشهرسازی با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های شناسایی خانه‌های خالی در تهران و پردیس از امروز، شنبه گفت: بنگاه‌های املاک غیرمجاز یکی از عوامل افزایش غیرواقعی مسکن هستند.

افزایش شاخص قیمت جهانی غذا برای نخستین بار

شاخص قیمت جهانی آژانس موادغذایی سازمان ملل متحد در آوریل برای اولین‌بار در یک سال گذشته افزایش یافت، اما همچنان حدود ۲۰ درصد از رکورد بالاترین قیمت در مارس ۲۰۲۲ پس از جنگ روسیه و اوکراین است.
رئیس جمهور پیش از سفر به ازبکستان:

عضویت ایران در شانگهای قطعی می‌شود

رئیس جمهور اظهار کرد: از اقدامات مهمی که در سفر به ازبکستان صورت خواهد گرفت قطعی شدن امضای اسناد عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای است.
بانک آمریکایی:

چیزی بدتر از رکود در راه است

رئیس بانک آمریکایی جی‌پی مورگان چیس به سرمایه‌گذاران درباره احتمال رکود اقتصاد این کشور هشدار داد و تأکید کرد که "چیزی بدتر" از یک رکود سخت ممکن است در راه باشد.
توسط سرپرست معاونت زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور صورت گرفت

اهدای حکم ریاست پدافند غیرعامل منطقه آزاد قشم

در جلسه‌ای با حضور مصطفی طزری، معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور حکم ریاست پدافند غیرعامل منطقه آزاد قشم به عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان اعطا شد.
در کمیته پدافند غیرعامل سازمان بورس مطرح شد

پیاده‌سازی الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در سازمان بورس

سرپرست معاونت امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: اگر مدیران در شرایط عادی در حوزه پدافند غیرعامل هزینه یا به تعبیری بهتر سرمایه‌گذاری نمایند از تحمیل هزینه‌های سنگین در شرایط بحران که چندین برابر است جلوگیری خواهد شد، به نوعی اگر سرمایه‌گذاری نکنیم بعد‌ها باید چندین برابر هزینه نماییم.

بنای کدام بیمارستان‌های پایتخت لرزان است؟

بیمارستان‌ها به عنوان مهمترین مراکز درمانی، نقش محوری در درمان بیماران مختلف دارند، اما موضوع نا ایمن بودن برخی بیمارستان‌ها به ویژه در پایتخت، نگرانی‌هایی در ذهن مردم به ویژه مراجعه کنندگان به این مراکز ایجاد کرده است.

۸ ایستگاه متروی تهران به بیمارستان‌های بزرگ متصل می‌شود

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتصال خط ۷ مترو تهران به بیمارستان امام خمینی (ره) برای انتقال مجروحین و مصدومان در زمان بحران خبر داد.

حرکت مدیریت بحران تهران به سمت کاهش ریسک، پیشگیری و افزایش تاب‌آوری

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت که در دوره فعلی مدیریت شهری مهم‌ترین گام در حوزه مدیریت بحران، حرکت از مدیریت بحران مبتنی بر پاسخ به سمت کاهش ریسک و مدیریت بحران مبتنی بر پیشگیری و تاب‌آوری بوده است.

ساخت ایستگاه‌های پدافندی در مترو

معاون فنی و مهندسی شرکت متروی تهران در مورد ساخت ایستگاه‌های پدافندی در مترو توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ساخت ایستگاه‌های پدافندی که در مقابل حملات شیمیایی، میکروبی و هسته‌ای مقاوم هستند در دستور کار شرکت مترو قرار دارد.

از «دراکولا» تا «باملند»؛ بمب‌های ساعتی پایتخت

پایتخت دارای ۳۳ هزار ساختمان ناایمن است که ۱۲۹ مورد آنها بسیار پر خطر و خطرناک هستند و در این میان نام مراکز پر ترددی مانند ساختمان پاساژ باملند نیز به چشم می خورد.

هرمزگان پیشرو در تهیه و تدوین اطلس مخاطرات

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به دستور وزیر کشور مبنی بر شناسایی نقاط خطر خیز گفت: هرمزگان جزء نخستین استان‌هایی است که تهیه و تدوین اطلس مخاطرات استان را با استفاده از محل اعتبارات پژوهشی استانداری در دستور کار قرار داده است.

اجرای طرح جامع مقابله با خسارات سیل و مدیریت روان آب‌ها در پایتخت

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح جامع مقابله با خسارات سیل و مدیریت روان آب‌ها در پایتخت، گفت: تهران اولین شهری در کشور است که دارای طرح جامع مقابله با خسارات سیل و مدیریت روان آب‌ها است و در حال حاضر سامانه هشدار سریع سیل در دو رود دره شهر تهران نصب شده است.

آتش‌سوزی در پالایشگاهی در آمریکا

آتش‌سوزی در یک پالایشگاه در آمریکا موجب تخلیه ساکنان یک شهرک در ایالت لوئیزیانا شد.
پیام سردار جلالی در سالگرد بمباران شیمیایی سردشت:

بوی تلخ جنایت علیه بشریت در سردشت با ادکلن‌های اروپایی از بین نمی‌رود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد بمباران شیمیایی سردشت، این جنایت را پرده‌ای کوتاه از جنایت علیه بشریت دانست که بوی تلخ آن هرگز با ادکلن‌های اروپایی از بین نمی‌رود.
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور:

مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات صنعت گاز مصداق پدافند غیرعامل است

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مقاوم‌سازی به‌منزله بالا بردن مقاومت همه ابعاد یک سازمان از جنبه‌های گوناگون است و نوعی امنیت ملی به شمار می‌آید.
به همت سازمان پدافند غیرعامل کشور و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی آزاد انجام می‌شود

برگزاری هشتمین همایش ملی پدافند شیمیایی

هشتمین همایش ملی پدافند شیمیایی 13 و 14 تیرماه سال جاری با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار می‌شود.
بایدن مدعی شد:

آمریکا آماده نابود کردن ذخایر تسلیحات شیمیایی خود است

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد واشنگتن آماده نابود کردن ذخایر تسلیحات شیمیایی خود تا پاییز سال جاری است.
با حضور معاون هماهنگ‌کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور صورت گرفت

رونمایی از طرح پایلوت مصون‌سازی شیمیایی استان یزد

در حاشیه برگزاری همایش استانی پدافند شیمیایی با حضور سردار رسول رحیمی از اولین طرح استانی پایلوت مصون سازی شیمیایی رونمایی شد.

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در منطقه زاهدان

مانور پدافند غیرعامل با سناریوی از پیش تعیین شده به صورت ترکیبی در سه بخش سایبری، تروریستی و حریق از سوی واحد اچ‌اس‌ائی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان در انبار نفت شهید سلیمانی زاهدان برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند شیمیایی کشور عنوان کرد

حفاظت از مردم و صیانت از زیرساخت‌ها در الگوی پدافند شیمیایی

اکرمی با بیان این‌که اقدامات مصون سازی و آمادگی به منظور صیانت از مردم در صنایع شیمیایی یک از موضوعات اصلی پدافند شیمیایی است، متذکر شد: نگاه ما به حوزه پدافند غیرعامل باید به نحوی باشد که اقدامات مصون سازی و آمادگی به منظور حفاظت از مردم و صیانت از زیرساخت‌های حیاتی را در نظر داشته باشیم.
سردار ساسانی در همایش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران خواستار شد

پیگیری تحقق نظامنامه‌های ابلاغی پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرایی

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: از سال 92 روندی در سازمان پدافند غیرعامل کشور شکل گرفت که پس از هر ابلاغیه‌ای، مسیری را برای تحقق این ابلاغیه در دستگاه های اجرایی طی می‌شود، پیگیری کنیم.
دستاورد دانش بنیان‌‍‌ها

تولید تجهیزات ایمنی حفاظتی هسته‌ای توسط متخصصان ایرانی

متخصصان یک شرکت دانش بنیان تجهیزات ایمنی حفاظتی هسته‌ای را تولید کرده اند که موجب کاهش خطر پرتوگیری افراد جامعه در صنایع مختلف از جمله پزشکی، کشاورزی، نظامی و ... می‌شود.
دبیر کل سازمان ملل:

سایه جنگ هسته‌ای دوباره بر سر جهان ظاهر شده است

دبیر کل سازمان ملل با هشدار نسبت به این که سایه جنگ هسته‌ای دوباره بر روی جهان ظاهر شده است، خواستار حذف کامل سلاح‌های هسته‌ای شد.

ساخت نیروگاه هسته‌ای در سواحل مکران

معاون سازمان انرژی اتمی گفت: با استفاده از فناوری صلح آمیز هسته‌ای می‌توان بخشی از ابربحران‌ها مانند کمبود آب شیرین و یا پساب‌های صنعتی را حل کرد.
رییس سازمان انرژی اتمی:

ایران به قطب تولید و صادرات رادیودارو تبدیل می‌شود

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده در حوزه تولید رادیو دارو، به زودی به قطب تولید و صادرات رادیودارو تبدیل می‌شویم.
پوتین:

استقرار بمب‌های اتمی در بلاروس، هشداری به غرب است

رئیس جمهور روسیه با تاکید بر اینکه غرب نمی‌تواند شکست راهبردی به این کشور تحمیل کند، گفت که مسکو فعلا نیازی به متوسل‌شدن به تسلیحات هسته‌ای نمی‌بیند.

نگرانی ایران از وضعیت ضعیف ایمنی نیروگاه هسته‌ای امارات

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام ضمن ابراز نگرانی از وضعیت ضعیف ایمنی و امنیت نیروگاه هسته‌ای امارات عربی متحده، از رویکرد‌های تحریک آمیز و غیرسازنده دولت‌های اروپایی در قبال ایران انتقاد کرد.

ساخت ۲ نیروگاه برق هسته‌ای جدید در بوشهر با حضور متخصصان داخلی

استاندار بوشهر از آغاز ساخت ۲ نیروگاه اتمی هر کدام با ظرفیت ۱۰۸۰ مگاوات برق هسته‌ای در این استان خبر داد.
با هدف گسترش همکاری‌های مشترک انجام شد

امضای ۳ تفاهم‌نامه هسته‌ای میان امارات و چین

سازمان انرژی هسته‌ای امارات از امضای سه یادداشت تفاهم با طرف چینی در زمینه گسترش همکاری‌های هسته‌ای خبر داد.

برگزاری رزمایش سقوط هواپیما و مواجهه با شرایط پرتوی در شهرستان ری

نخستین رزمایش سقوط هواپیما با محموله پرتوی کشور در شهرستان ری با رویکرد ارزیابی میزان آمادگی و تمهیدات پیش بینی شده سازمان‌های مربوطه روز چهارشنبه برگزار شد.
اخبار برتر
تهیه طرح یکپارچه پدافند غیرعامل در خارگ
سردار جلالی در کمیته پدافند غیرعامل جزیره خارگ مطرح کرد

تهیه طرح یکپارچه پدافند غیرعامل در خارگ

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توجه به اهمیت استراتژیک جزیره خارگ، یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین اقدامات، تهیه طرح...
برگزاری نخستین رزمایش پدافند زیستی در فرودگاه تبریز

برگزاری نخستین رزمایش پدافند زیستی در فرودگاه تبریز

نخستین رزمایش زیستی در سطح شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران صبح امروز چهارشنبه دوم اسفند ماه در فرودگاه بین‌المللی تبریز...
انتخابات امسال صحنه رقم‌زدن دموکراسی واقعی خواهد بود
سرلشکر باقری:

انتخابات امسال صحنه رقم‌زدن دموکراسی واقعی خواهد بود

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: انتخابات امسال فرصت ارزشمندی برای تاثیرگذاری بر سرنوشت کشورمان است و صحنه نشان‌دادن دموکراسی...
حکمرانی آینده «هوشمند» و «داده محور»
مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد

حکمرانی آینده «هوشمند» و «داده محور»

بررسی پیشران‌ها یا نیرو‌های شکل دهنده آینده حکمرانی نشان می‌دهد حکمرانی آینده «فناورمحور»، «زنانه تر»، «مشارکتی»، «تاب آور»،...
نقش پدافند غیرعامل در توسعه دریامحور/ نیازمند راهبرد‌های همگرا در عرصه دریا هستیم
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

نقش پدافند غیرعامل در توسعه دریامحور/ نیازمند راهبرد‌های همگرا در عرصه دریا هستیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در عرصه دریا در کنار توسعه زیرساخت‌های دوگانه دفاعی - اقتصادی، تجهیزات، ابزار‌ها و شناور‌های...
سرمایه‌گذاری ۱.۶ میلیون یورویی برای خرید بزرگترین خودرو تلسکوپی برای پشتیبانی مخازن نفت خارگ

سرمایه‌گذاری ۱.۶ میلیون یورویی برای خرید بزرگترین خودرو تلسکوپی برای پشتیبانی مخازن نفت خارگ

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از سفارش خرید بزرگ‌ترین خودرو تلسکوپی برای پشتیبانی مخازن و تأسیسات صنعتی زمینی جزیره...
تبیین جایگاه رسانه در پدافند غیرعامل برای مدیران و کارشناسان رسانه در آستان قدس

تبیین جایگاه رسانه در پدافند غیرعامل برای مدیران و کارشناسان رسانه در آستان قدس

به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، همایش نقش پدافند غیرعامل در رسانه برگزار و اهمیت آن برای مدیران و کارشناسان...
برگزاری نخستين رزمايش پدافند زيستي در سطح شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه بين‌المللي تبريز

برگزاری نخستين رزمايش پدافند زيستي در سطح شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه بين‌المللي تبريز

نخستين رزمايش پدافند زيستي در سطح شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه بين‌المللي تبريز برگزار شد.
هدف جنگ زیستی مردم هستند
سردار هادیان فر معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در حاشیه رزمایش پدافند زیستی:

هدف جنگ زیستی مردم هستند

تاکید بر اجرای سند امن سازی اضطراری زیرساختی در استان‌ها
در سومین شورای مدیران کل پدافندغیرعامل استانداری‌های سراسر کشور مطرح شد

تاکید بر اجرای سند امن سازی اضطراری زیرساختی در استان‌ها

در سومین شورای مدیران کل پدافندغیرعامل استانداری‌های سراسر کشور بر اجرای سند امن سازی اضطراری زیرساختی در استان‌ها تاکید...
رونمایی از ۲سامانه پدافند هوایی ساخت وزارت دفاع

رونمایی از ۲سامانه پدافند هوایی ساخت وزارت دفاع

سامانه پدافند هوایی برد بلند «آرمان» به همراه سامانه پدافند هوایی برد کوتاه «آذرخش» رونمایی شد.
راه اندازی بیمارستان نیرو‌های مسلح ۹ دی در شهرری

راه اندازی بیمارستان نیرو‌های مسلح ۹ دی در شهرری

معاون بهداشت، درمان و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از راه اندازی بیمارستان نیرو‌های مسلح ۹ دی در شهرری خبر داد.
آتش‌سوزی خط انتقال گاز سراسری مهار شد
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران:

آتش‌سوزی خط انتقال گاز سراسری مهار شد

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آمادگی تیم‌های عملیاتی این شرکت و حضور در محل وقوع حادثه انفجار خط لوله سراسری،...
مصوبه ممنوعیت استفاده از پالایش‌شکن‌ها «مخاطب عمومی» ندارد
دبیر شورای عالی فضای مجازی:

مصوبه ممنوعیت استفاده از پالایش‌شکن‌ها «مخاطب عمومی» ندارد

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: مصوبه مربوط به ممنوعیت استفاده از پالایش شکن‌ها مخاطب عمومی ندارد و برداشت‌های صورت گرفته...