پایداری ملی

پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تأمین اعتبار می‌شود

پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تأمین اعتبار می‌شود

احمدی : گاهی اوقات میراث تاریخی و فرهنگی یک کشور می‌تواند وحدت ملی را تقویت کرده به عنوان یک پدافند غیرعامل در مقابل دشمنان قدرت بازدارندگی داشته باشد.
پیامدهای احتمالی وقوع زلزله در کهگیلویه و بویراحمد

پیامدهای احتمالی وقوع زلزله در کهگیلویه و بویراحمد

کارشناسان مدیریت بحران در کهگیلویه و بویراحمد بر این باورند که پیامدهای احتمالی ناشی از وقوع یک زمین لرزه با بزرگی بیشتر از 5ریشتر دراین استان با داشتن بیش از 3هزار هکتار بافت فرسوده و هزاران واحد مسکونی روستایی و عشایری غیرایمن نگران کننده خواهد بود.
موقعیت توپوگرافی ویژه استان به لحاظ پدافند غیرعامل از مزیت های این استان است

موقعیت توپوگرافی ویژه استان به لحاظ پدافند غیرعامل از مزیت های این استان است

فرامرزی ابراز داشت: از مزیت‌های این استان می‌توان همسایگی با چهار شهر صنعتی بزرگ، موقعیت توپوگرافی ویژه استان به لحاظ پدافند غیرعامل، نزدیکی به بنادر جنوب کشور، دسترسی به نیروی کار مناسب و فراوان، امکان تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز و هم‌کوشی مدیران ارشد استانی برای حمایت از سرمایه گذاری‌ها و رونق اقتصادی اشاره کرد.
رویکرد هوشمندانه پدافند غیرعامل استفاده از فرصت و مقابله با تهدیدات است
کهگلویه و بویراحمد؛
قمی تاکید کرد: مدیریت مصرف برق نیز ضروری است و مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی باید این سرمایه‌ها را برای نسل‌های آینده حفظ کنند. باید با مسلح کردن خود به علم روز برای مقابله با تهدیدات نرم دشمن آماده باشیم.
مقاوم سازی مدارس و تقویت سیستم‌های امنیتی فضاهای آموزشی نیز در جهت پدافند غیرعامل انجام شد
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:
زارع‌پور افزود: پدافند غیرعامل با مسئولیت دبیرخانه کمیته پدافند غیرعامل از سوی اداره حراست شاهد فعالیت‌های چشمگیری است. کمیته‌های پدافند غیرعامل در آموزش وپرورش استان و ۱۳ منطقه و شهرستان استان تشکیل شده است.
پدافند غیرعامل بسترساز امنیت مردم است
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت:
سید علی لدنی نژاد ظهر امروز در همایش کارگروه آب و انرژی که با حضور معاون حقوقی سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، اظهار داشت: پدافند غیرعامل نقش مهمی در کاهش خسارات و تهدیدات دارد.
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت:مقررات ملی ساختمان در ۵۵ درصد ساخت و سازهای کشور رعایت می‌شود.
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت:
سومین نشست مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارات نظام مهندسی با حضور استان‌های منطقه 2 کشور به میزبانی راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت نکوداشت هفته پدافند غیر عامل در یاسوج برگزار شد.
مهم‌ترین تهدید برای یک جامعه جهل است وتولید ایده، علم و دانش یک سرمایه پایدار برای تحول  ابعاد دیگر است.
معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت :
معاون سیاسی امنیتی استاندار اضافه کرد: مهم‌ترین تهدید برای یک جامعه جهل است وتولید ایده، علم و دانش یک سرمایه پایدار برای تحول ابعاد دیگر است.
کناری: فرهنگ سازی در راستای گسترش مقوله پدافند غیرعامل امری مهم و ضروری است.
کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل پدافند غیرعامل استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رعایت نکات پدافند غیرعامل در کاهش تلفات مالی و جانی حوادث طبیعی و غیرطبیعی بسیار مؤثر است، بیان کرد: فرهنگ سازی در راستای گسترش مقوله پدافند غیرعامل در استان کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از تبلیغات محیطی در ادارات، نهادها و سازمان‌ها امری مهم و ضروری است.
نشست مدیرکل پدافند غیرعامل استان با رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان
کناری گفت:تریبون نمازجمعه در ایجاد فرهنگ سازی پدافند غیرعامل دربین آحاد جامعه کمک کند.
هدف عمده برنامه‎های هفته پدافند غیرعامل را فرهنگ‎ سازی پدافند غیرعامل در همه عرصه‎ها بیان کرد
کناری مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه وبویراحمدگفت:
کناری مدیرکل پدافند غیرعامل استان اظهار داشت:اعضای ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان مشخص شدوبطور ویژه نظارت وبازرسی ازعملکرد دستگاهها در اجرای برنامه های هفته پدافند غبرعامل صورت خواهدگرفت.
دیدارمدیرکل وکارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل با مدیرکل صداوسیمای استان کهکیلویه و بویر احمد + عکس
مدیر کل پدافند غیر عامل :باید در هفته نکوداشت پدافند غیرعامل بتوانیم با برنامه هایی که اجرا می کنیم جایگاه پدافند غیرعامل را در بین مردم، مسوولان، دستگاه ها و به ویژه بخش خصوصی تقویت کنیم.
همایش پدافند غیرعامل قرارگاه زیستی در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد
کهگیلویه وبویراحمد؛
همایش پدافند غیرعامل در قرارگاه زیستی با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان ،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد، و مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.
پل سوم بشار مشکل فنی ندارد/ افتتاح یکماه دیگر/استاندار نگران است
مدیرکل پدافندغیرعامل کهگیلویه و بویراحمد
کناری از تخصیص اعتبار هشت میلیارد ریالی برای مقاوم سازی پل اول بشار یاسوج در شورای پدافند غیرعامل شهرستان بویراحمد هم خبرداد .
کلیه طرح ها وپروژه های دستگاههای اجرای الزاما باید پیوست پدافند غیر عامل داشته باشند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد 'گفت:
کناری، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در همایش رابطان پدافند غیرعامل دستگاههای اجرایی استان با بیان اینکه همه طرح ها استان باید پیوست پدافند غیر عامل داشته باشند.
کلیه طرح هاوپروژه ها ی دستگاههای اجرایی الزاما باید پیوست پدافند داشته باشند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در همایش رابطان پدافند غیرعامل دستگاههای اجرایی استان با بیان اینکه همه طرح ها استان باید پیوست پدافند غیر عامل داشته باشند.
برگزاری همایش رابطین پدافند غیر عامل ادارت، سازمان ها، نهادها ، بانک ها با حضور  اساتید خبره از حوزه سایبری، زیستی ، اقتصاد مقاومتی ،
مدیر کل پدافند غیر عامل خبر داد:
شاهرخ کناری با تأکید بر ضرورت پرداختن به مباحث پدافند غیرعامل در دستگاه‌ها گفت : روز یک‌شنبه مورخ 6/5/ 96 همایش رابطین پدافند غیرعامل استان به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در سالن شماره یک استانداری برگزار می‌گردد.
در راستای بازگشایی مسیر رفت پل سوم بشار یاسوج حداکثر  تا آغاز هفته دولت اقدام شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد:
سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بابیان این مطلب در بازدید از پروژه پل سوم بشار یاسوج که با حضور غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا و جمعی از مسئولان ارشد صورت گرفت، اظهار داشت: بازگشایی این پروژه باهدف تسهیل رفت‌وآمد مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.
پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد پیوست پدافندی ندارند
مدیرکل پدافند غیر عامل کهگیلویه و بویراحمد :
کناری بابیان اینکه پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه پیوست پدافندی ندارند گفت: خطرسازی آتی این پروژه‌ها متوجه مدیر است.
چالش اصلی شهرهای استان عدم توجه به ضوابط شهری سازی و عدم برنامه‌ریزی است
کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در جلسه نظارت بر مصوبات شورای عالی شهرسازی و شناسنامه‌دار کردن ساختمان‌های بلندمرتبه شانزدهم مردادماه به عدم رعایت مقررات ملی ساختمان‌ها در استان، عدم رعایت سطح اشغال و تراکم درساخت و سازها از سازمان نظام‌مهندسی و شهرداری‌ها انتقاد کرد.
وجود ۶۷۰ حلقه چاه کشاورزی غیرمجاز/لزوم احصای مشکلات پدافندی ادارات
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۱۱۴۹ حلقه چاه غیرمجاز آب در استان ۶۷۰ حلقه چاه در حوزه کشاورزی است.
فراهم کردن آشیانه برای بالگرد در چرام/باید تمام ادارات استان تست نفوذ شوند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:در هر موضوعی که تهدیدی در آن باشد باید وسیع‌تر شویم و تمام دستگاه‌های اداری ما باید تست و نفوذ شود زیرا اطلاعات باید محرمانه و دستگاه‌ها باید حریم و حدودی داشته باشند.
اجرایی شدن ایمنی مدارس غیر انتفاعی دراستان
ایمنی مدارس غیرانتفاعی در کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می شود.
آخرین اخبار 
آرشیو
پربازدید ها