پایداری ملی

بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی قلیان سنندج

بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی قلیان سنندج

در راستای سفر معاونت بسیج وهماهنگی امور استانهای پدافند غیر عامل کشورو معاون اداره کل پدافند غیرعامل وزارت کشوربا حضور رئیس کارگروه آب و انرژی شورای پدافند غیر عامل ومدیر کل پدافند غیر عامل وکارکنان اداره کل پدافند غیر عامل استانداری کردستان از نیروگاه سیکل ترکیبی قلیان سنندج بازدیدگردید.
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از نیروگاه برق شهید باکری سمنان

بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از نیروگاه برق شهید باکری سمنان

مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل از تاسیسات نیروگاه برق شهید باکری سمنان بازدیدکرد. دراین بازدید مسائل و نکات پدافند غیرعامل در بخش های مختلف نیروگاه مورد بررسی قرار گرفت.
با تکیه بر تجربه کشورهای توسعه یافته،مدیریت های مختلف به ویژه پدافند غیرعامل و بحران را به عنوان یکی از کارهای اساسی در استان قرار دهیم

با تکیه بر تجربه کشورهای توسعه یافته،مدیریت های مختلف به ویژه پدافند غیرعامل و بحران را به عنوان یکی از کارهای اساسی در استان قرار دهیم

شریعتی :اگر صلاح باشد که مدیریت های مختلف به ویژه پدافند غیرعامل و بحران را به عنوان یکی از کارهای اساسی در استان قرار دهیم باید با تکیه بر تجربه کشورهای توسعه یافته و بومی سازی آنها این کار را انجام دهیم.
پشه ها، میهمانان ناخوانده ساکنان حاشیه تالاب میقان اراک
مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری استان مرکزی با تایید این مشکل گفت: در هفته آتی نشست کارشناسی در خصوص بررسی اصولی مشکلات تالاب و روستاهای حاشیه ای و پیشنهادات در این خصوص در قرارگاه زیستی استانداری مرکزی دایر می شود.
تشکیل قرارگاه زیستی شهرستان اسدآباد
همدان؛
به گزارش اداره کل پدافند غیرعامل استانداری ، جلسه قرارگاه زیستی شهرستان اسدآباد با حضور روسای دستگاه های اجرایی شهرستان در 19 مرداد ماه به ریاست جناب آقای آذرمی معاون فرماندار تشکیل شد .
تأیید مکان‌یابی طرح‌های توسعه به فرماندارن تفویض شد
سید ابوالفضل احمدی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان سبزوار:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان سبزوار گفت: در راستای تحقق شعار سال که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می‌باشد، برای تسریع در پاسخگویی به طرح‌های توسعه مرتبط با کارگروه امور زیربنایی، تأیید مکان‌یابی طرح‌های توسعه و انطباق آن با دستورالعمل مربوط به فرمانداران واگذار شده است.
تامین آب مهمترین دغدغه‌ استان سمنان در بخش روستایی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان، تامین آب را یکی از دغدغه‌های مهم استان در بخش روستایی عنوان کرد و گفت: معتقدیم تلاش برای تامین آب در راستای حفظ و پایداری روستاها بسیار مهم است.
جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان نائين با حضور مديركل پدافند غيرعامل استان اصفهان
جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان نائين به رياست جمالي فرماندار و رئيس شوراي پدافند غيرامل اين شهرستان و باحضور صفدريان مديركل پدافند غيرعامل و دبير شوراي پدافند غيرعامل استان اصفهان تشكيل شد.
یکی از اولویت های پدافند غیرعامل کشور مربوط به فضای سایبری است
معاون بسیج و امور سازمان پدافند غیرعامل:
معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور، یکی از اولویت های اصلی پدافند غیرعامل را مربوط به فضای سایبری در کشور عنوان کرد.
رویکرد اصلی پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، پیشگیری است
در جلسه کمیته پدافندغیرعامل شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان سمنان مطرح شد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با بیان اینکه رویکرد اصلی و مهم اداره کل پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در راستای پیشگیری است، افزود دو نهاد در یک موضوع نقطه مشترک دارند و آن تلاش برای حفظ سرمایه های انسانی در برابر تهدیدات مختلف می باشد.
تهیه و تنظیم سند راهبردی پدافند غیرعامل در دستور کار قرار گرفت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: تهیه و تدوین سند راهبردی پدافند غیرعامل در دستور کار شورای پدافند غیرعامل قرار گرفته و شناسایی آسیب ها و اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری و کنترل آنها از اهم اهداف این طرح است.
ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل از اساسی ترین اقدامات رابطین حوزه درون و برون سازمانی محل خدمتشان می باشد
مدیر کل پدافندغیرعامل استان خراسان جنوبی :
مشیرالحق عابدی که در گردهمایی رابطین پدافندغیرعامل استان سخن می گفت؛ با بیان این مطلب افزود: اگر رابطین کمیته های پدافندغیرعامل آموزش های لازم در این بخش را فراگیرند، مطمئنا می تواتند سفیرانی برای انتقال اطلاعات و گسترش پدافندغیرعامل باشند.
پدافند غیرعامل کالبدی از مهم ترین محورهای امنیت است
جانشین مدیرکل امور مرزی و پدافندغیرعامل وزارت کشور:
جانشین مدیرکل امور مرزی و پدافندغیرعامل وزارت کشور که در جلسه گردهمایی آموزشی رابطین پدافندغیرعامل استان خراسان جنوبی سخن می گفت؛ با بیان این مطلب افزود: سه سطح حیاتی حساس و مهم ثقل بندی مورد نظر پدافندغیرعامل هستند که دو سطح حیاتی و حساس در گستره کشور و سطح مهم در گستره استان تعریف می شود.
پدافند غیرعامل بستر ساز سایر فعالیت های کشور است
معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار خراسان جنوبی :
حسینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی که در گردهمایی رابطین پدافندغیرعامل استان سخن می گفت؛ با بیان این مطلب افزود:برای سنجش هر امری و ارزیابی هر پدیده ای باید به این اصل برگردیم که این امر و این برنامه چه مشمولیتی دارد.
تشکیل کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد با اشاره به تلاش دشمنان در زمینه فرهنگی گفت: کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد تشکیل می شود.
توجه ویژه به عملکرد سریع پدافند غیر عامل در تمامی حوزه ها امری حائز اهمیت است
مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان بروجرد:
دکتر سیف مدیرکل پدافند غیرعامل مباحث پدافند غیرعامل را از مدیریت بحران مجزا دانست و بیان کرد: عدم ایجاد مرز مشخص بین پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منجر به عدم توجه به اهمیت پدافند غیرعامل و تهدیدات انسان ساخت خواهد شد.
مانور آموزشی تمرینی سلامت در بلایا در شهرکرد
مانور آموزشی تمرینی سلامت در بلایا و پدافند غیر عامل در شهرکرد برگزار شد.
دستگاه های اجرایی به تهدیدات سایبری توجه ویژه داشته باشند
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری کرمان؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان تهدیدات سایبری را بزرگترین چالش امروز کشورها بیان کرد و گفت: برای رویارویی با این تهدیدات بایستی برنامه ریزی و ساماندهی مناسبی انجام گیرد.
بازدارندگی از اهداف دفاعی و پدافندی است/ توان بالای موشکی یک بازدارندگی است
معاون عمرانی استاندار سمنان:
معاون عمرانی استاندار سمنان در دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل بازدارندگی و مصون سازی کشور را از اهداف دفاع و پدافند برشمرد و افزود امروز توان بالای موشکی ایران اسلامی یک نوع بازدارندگی برای ما محسوب می گردد.
مانور مدیریت خطر در بلایا و بحران های پدافند محور در استان چهارمحال و بختیاری
روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری مانوری با هدف آموزش نیروهای شبکه بهداشت استان چهارمحال و بختیاری و مرکز فوریت های پزشکی استان در محل عمومی رحمتیه شهرکرد برگزار شد.
لزوم توجه به نکات پدافندی و آموزش در سطح جامعه/ منطقه فراهان نیازمند آموزش و آگاهی در حوزه تهدیدات زیستی است
عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی در شوراي پدافند غيرعامل شهرستان فراهان و بازديد از كشتارگاه:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی گفت: یکی از اهداف اصلی تهدیدات زیستی به خطر انداختن امنیت غذایی مردم از طریق آلوده کردن منابع غذایی است و مشخص ترین برنامه برای مقابله با حملات بیوتروریستی طراحی سیستم های مراقبت از انواع بیماری ها و انجام اقدامات پیشگیرانه است.
کارگروه پدافند غیرعامل استان با شناسایی دقیق زیرساخت ها شرایط مناسب در زمان بحران را مهیا کند
مرادی مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان در جلسه پدافند سایبری:
درتهیه طرح جامع پدافند غیرعامل در حوزه سایبری از کارگروه انتظار می رود با ارائه پیشنهادهای سازنده و با برنامه ریزی و شناسایی دقیق زیرساخت دستگاههای اجرایی شرایط مناسب را در زمان بحران مهیا کند.
کارگروه بهداشت ، سلامت و بیولوژیک پدافند غیرعامل با محوریت سلامت  حجاج بیت الله الحرام در شیرازتشکیل جلسه داد
با توجه به اعزام حجاج بیت الله الحرام به سرزمین نزول وحی ، کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک در پدافند غیرعامل برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو