پایداری ملی

برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل استان تهران

برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل استان تهران

در این جلسه ضمن ابلاغ برنامه های سال 96 در حوزه پدافند غیرعامل از فعالان سال 95 تقدیر به عمل آمد.
حضور تشکل‌های مردمی آموزش‌های حوزۀ پدافند غیرعامل را تقویت می‌کند

حضور تشکل‌های مردمی آموزش‌های حوزۀ پدافند غیرعامل را تقویت می‌کند

استاندار یزد عصر پنج شنبه 19 اسفند ماه در شورای پدافند غیرعامل استان که با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد، اظهار امیدواری کرد: از طریق مرکز آموزشی مهارتی پدافند غیرعامل استان بتوان با برنامه‌های آموزشی، تشکل‌های مردمی را دخیل و آموزش همگانی در حوزۀ پدافند غیرعامل را تقویت کرد.
۸۰۰ مربی سازمان دانش‌آموزی استان سمنان آموزش پدافند غیرعامل می‌بینند.

۸۰۰ مربی سازمان دانش‌آموزی استان سمنان آموزش پدافند غیرعامل می‌بینند.

ایرج کارخایی در دیدار با مدیر و معاونان سازمان دانش‌آموزی استان سمنان اظهار داشت: امروز ظرفیت و توانمندی بسیار مناسبی در سازمان دانش‌آموزی نهفته است که باید مقدمات استفاده از این توانمندی در راستای ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل فراهم شود. وی با اشاره به اینکه اهداف و برنامه‌های بسیار مناسب و خوبی برای دانش آموزان در حوزه سازمان دانش‌آموزی طرح‌ریزی‌شده است تأکید کرد: امروز ما باید از این بستر بسیار آماده در استان سمنان استفاده کنیم.
حضور پرشور مردم در انتخاباتات آینده موجب مصون سازی کشور می گردد
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان در جلسه مسئولین، رؤسای ادارات و رابطین پدافند غيرعامل شهرستان دامغان حضور پرشور و باشکوه مردم در انتخابات آینده را موجب مصون سازی کشور در مقابل تهدیدات دشمنان برشمرد و افزود هرچقدر مشارکت مردم در صحنه های مختلف خصوصا انتخابات پررنگ تر باشد انقلاب اسلامی حفظ و بیمه خواهد شد.
برگزاری مانور طرح اضطراری فرودگاه دشت ناز ساری+تصاویر
مازندران؛
مانور طرح اضطراری در فرودگاه بین المللی ساری با حضور مدیر کل پدافندغیرعامل و مدیر کل بحران استان مازندران و مدیر کل مدیریت بحران و پدافندغیرعامل فرودگاه های کشور و جمعی از مسئولین استان مازندران و گلستان طبق سناریو از پیش تعریف شده برگزار گردید.
رویدادهایی که روز پنجشنبه (پنجم اسفند) در کرمانشاه خبری می شوند
نشست مشورتی رابطان پدافند غیرعامل استان و مراسم معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمانشاه از مهمترین رویدادهایی است که امروز پنجشنبه (پنجم اسفند) در کرمانشاه خبری می شوند.
برگزاری پنجمین جلسه کارگروه انرژی و آب استان لرستان به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری لرستان بر فعالیت های بیشتر کارگروه انرژی و آب تاکید نموده و از ارائه گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی عضو کارگروه به استاندار محترم در پایان سال اشاره نمود.
فراگیری پدافند غیرعامل نقش کلیدی در بازدارندگی تهدیدها دارد
کرمانشاه؛
معاون بسیج امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور بر فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در تمام لایه های جامعه تاکید کرد و گفت: فراگیری پدافند غیرعامل می تواند نقش کلیدی در بازدارندگی و کاهش آسیب ها داشته باشد.
مسؤوليت پدافند غيرعامل بسيار سنگين است
آيت‌الله علوي گرگاني:
يكي از مراجع تقليد گفت: بايد به مباحث پدافند غيرعامل توجه بيشتري صورت گيرد زيرا مسؤوليت در اين زمينه سنگين است.
رزمایش پدافند غیرعامل در منطقه خانگیران سرخس برگزار می‌شود
با حضور گردان‌های بیت‌المقدس بسیج
فرمانده سپاه سرخس از برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل با حضور گردان‌های بیت‌المقدس بسیج سپاه سرخس در منطقه خانگیران این شهرستان خبر داد.
همایش تخصصی تهدیدات فراروی صنعت برق از منظر پدافند غیر عامل در توزیع برق مشهد برگزار شد
همایش تخصصی تمهیدات فراروی صنعت برق در بخش توزیع از منظر پدافند غیر عامل با حضور مدیر عامل، معاونان مدیران و اعضاء کمیته پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.
بازدید کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل گلستان از ساختمان های دستگاه های اجرایی استان با رویکرد رعایت مبحث 21 مقررات ملی ساختمان
با توجه به اهمیت تداوم خدمت رسانی دستگاه های اجرایی در مواقع بحران و ایمنی مراکز جمعیتی، از زیرساخت و ساختمان های دستگاه های اجرایی استان گلستان و مراکز جمعیتی، توسط کارشناسان ادره کل پدافند غیرعامل گلستان بازدید به عمل آمد.
واکاوی تخصصی علل قطع برق و تأثیر آن بر سایر زیر ساخت های شهری استان خوزستان در جلسه ی پدافند غیرعامل
با حضور معاون امنیتی و انتظامی استاندار و معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز و نمایندگانی از شرکت های آب و برق خوزستان، آب و فاضلاب اهواز، اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان و نیز جمعی از اعضاء هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، علل قطع برق، آب و تلفن در جلسه­ ی اضطراری پدافندغیرعامل بررسی شد.
راه بستن نفوذ دشمن آشنايي مردم به حقوقشان است
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان:
محمود قنبري در شوراي پدافند غيرعامل استان سمنان گفت: بهترين راه بستن نفوذ دشمن در ضربه به كشور از طريق حمله هاي نظامي و سايبري، آشنايي و آگاهي آنها از حقوق شهروندي است
نقش استان سمنان بعنوان معين در زمان بحران و اتفاقات مهم است
مدير كل پدافند غير عامل استانداري سمنان:
ايرج كارخايي در جلسه شوراي پدافند غيرعامل استان سمنان گفت: نقش استان سمنان بعنوان معين در زمان بحران و اتفاقات مهم است.
پیامدهای حملات سایبری به زیرساخت ها میتواند صدها برابر حملات فیزیکی باشد
معاون امور استان های سازمان پدافند غیر عامل دراولین همایش پدافند سایبری و بازدارندگی ملی در استان لرستان
معاون امور استان های سازمان پدافند غیر عامل با اشاره به لزوم ملاحضات پدافند غیرعامل در استان ها، به اهمیت پدافند سایبری به عنوان یکی از مهمترین بخش های پدافند غیرعامل پرداختند و بیان نمودند فضای سایبری در عین حال که دارای فرصت هایی می باشد اما اگر مدیریت نشود قطعا فرصت ها به تهدید تبدیل می شوند.
نشانه‌گيري تهديدهاي سايبري دشمن حوزه هاي اقتصادي و بانكي كشور است
جانشين قرارگاه پدافند غيرعامل سايبري:
جانشين فرمانده قرارگاه پدافند غيرعامل سايبري كشور گفت: حوزهاي اقتصادي، حمل و نقل هوايي و تبادلات بانكي، كانون‌هاي اصلي هدف‌گيري دشمن در تهديدهاي سايبري است.
کمیته پدافند غیرعامل اداره کل تامین اجتماعی استان سمنان برگزار شد
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان، کمیته پدافند غیرعامل اداره کل تامین اجتماعی استان سمنان برگزار شد.
انجام تست نفوذ براي شناساي نقاط ضعف فضاي سايبري دستگاه هاي اجرايي يك ضرورت است
سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان:
جلسه شوراي پدافندغيرعامل استان لرستان با حضور معاون سياسي،معاون عمراني استانداري و اعضاي شوراي پدافندغيرعامل استان برگزار گرديد.
برگزاری کارگاه آموزشی اصول ومبانی پدافند غیرعامل در اداره کل امور عشایری استان لرستان
در این کارگاه سیف مدیر کل پدافند غیر عالم استان به بیان تهدیدات اصلی کشور و استان من جمله تهدیدات سایبری، زیستی، اقتصادی، کالبدی و ... پرداخت و توضیحات لازم برای مدیران کل امور عشایر کشور ارایه شد.
دانشگاه فرهنگیان سرچشمه زلال ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت است
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در دیدار رئیس دانشگاه فرهنگیان :
احمدی گفت: آموزش و پرورش بزرگترین نهاد ملی است که سازنده زیرساخت فرهنگ کشور می باشد و دانشگاه فرهنگیان به عنوان متولی تربیت معلم، سرچشمه زلال ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت است.
افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي، فناوري و صنعتي در استان خراسان جنوبي
ظهر روز يك شنبه مورخ 1395/11/17 همزمان با ششمين روز از ايام ا... دهه مبارك فجر نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي فناوري و صنعتي استان خراسان جنوبي با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، (رئيس كارگروه هاي تخصصي "اقتصاد، صنعت و كشاورزي" و "علمي و فناوري" شوراي پدافندغيرعامل استان) مدير كل پدافند غيرعامل و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرائي در محل نمايشگاه هاي بين المللي بيرجند افتتاح گرديد.
جلسه مشترک بررسی مسائل و مشکلات آسانسورهای شهری تشکیل گردید
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
جلسه بررسی مسائل و مشکلات آسانسورهای مراکز اداری، تجاری شهری با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان برگزار گردید.
آخرین اخبار 
آرشیو