پایداری ملی

اولویت های برنامه های سالجاری در خصوص پدافند غیر عامل  آموزش، شناسایی تهدیدها و آسیب های موجود در دستگاه ها می باشد

اولویت های برنامه های سالجاری در خصوص پدافند غیر عامل آموزش، شناسایی تهدیدها و آسیب های موجود در دستگاه ها می باشد

حسینی اولویت های برنامه های سالجاری در خصوص پدافند غیر عامل را آموزش، شناسایی تهدیدها و آسیب های موجود در دستگاه ها، انجام طرح های پژوهشی و انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص تهدیدات احصا شده عنوان کرد و گفت: فرهنگ سازی و آموزش امری موثر است و متولیان امر باید اقدامات خود را در این زمینه برنامه ریزی کنند.
اصل پیشگیری در پدافند غیرعامل به عنوان پشتیبان و ضمانت موفقیت در تمامی امور جامعه بایستی گنجانده شود

اصل پیشگیری در پدافند غیرعامل به عنوان پشتیبان و ضمانت موفقیت در تمامی امور جامعه بایستی گنجانده شود

سید رسول حسینی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان در جلسه ای که با حضور رابطین و نمایندگان فرمانداری ها در محل اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان برگزار شد، ضمن تشکر از حضور به موقع همه اعضا اظهار نمود: امیدوارم با تغییر سال و ورود به سالی نو زمینه تحول در تفکر ما نیز ایجاد شده و بتوانیم در هر سمت و جایگاهی که قرار داریم مسئولیتهای محول شده را به نحو احسن انجام داده و در بخشها و حوزه‌های مختلف عامل تاثیرگذاری بر روند توسعه و پیشرفت استان باشیم.
کارگاه آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد

کارگاه آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد

کارگاه آموزشی یکروزه اصول و مبانی پدافند غیر عامل با همکاری فرمانداری شهرستان کبودراهنگ و مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه همدان با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی شهرستان کبودراهنگ در محل فرمانداری برگزار گردید .
برگزاری همایش زیستی میکرو بیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
حسینی مدیر کل پدافند غیرعامل استان گفت: ضرورت دارد دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان بویژه در رشته های تحصیلی علوم پزشکی، دامپزشکی، زیست شناسی و محیط زیست با برگزاری اینگونه همایش های تدوین مقالات علمی را همکاری های مناسب را جهت واکسینه کردن مردم در مقابل بیماری های مشترک انسان و دام، تهدیدات و آسیب های احتمالی اتخاذ نمایند.
تعدادی از معلمان ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان به سلاح علمی پدافند غیرعامل مسلح شدند
دوره آموزشی با حضور بیش از 300 نفر از معلمان مدارس ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان در محل سالن اجتماعات دبیرستان شهید مطهری شهر همدان به مدت دو روز (12 ساعت) برگزار گردید
نشست مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان با طلاب حوزه علمیه خواهران الزهرا (س)
سید رسول حسینی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان در روز چهارشنبه مورخ 4 /12 /1395 با طلاب حوزه علمیه خواهران الزهرا (س) شهرستان همدان درزمینه پدافند غیر عامل دیدار داشتند
تعداد کتب تخصصی کتابخانه پدافندغیرعامل استانداری همدان افزایش یافت
باتوجه به پیگیری های بعمل آمده از سوی اداره کل پدافندغیرعامل استانداری همدان و مساعدت سازمان پدافند غیرعامل کشور به تعداد کتب موجود در کتابخانه تخصصی پدافندغیرعامل استانداری همدان اضافه گردید.
برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در شهرستان تویسرکان
به گزارش اداره کل پدافند غیر عامل استانداری همدان دوره آموزشی پدافندغیرعامل در شهرستان تویسرکان برای کارشناسان اجرایی در سالن جمعیت هلال احمر شهرستان مذکور در مورخ 27 /11 /95 برگزار گردید.
احداث مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان فامنین
کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استانداری به اتفاق رئیس شبکه بهداشت و درمان و مدیر اداره گاز شهرستان فامنین و هماهنگی با فرمانداری شهرستان از زمینی که جهت ساخت مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی (اورژانس ) شهر فامنین توسط یک خیر اهدا گردیده است ، بازدید بعمل آوردند .
برگزاری دوره ی آموزشی مبانی پدافندغیرعامل حوزه علمیه خواهران شهرستان بهار
دوره آموزشی مبانی پدافند غیر عامل در حوزه علمیه خواهران شهرستان بهار تشکیل شد .
افتتاح ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده ای کاج شهرستان رزن
مراسم افتتاح پایگاه اورژانس جاده ای کاج در شهرستان رزن (بخش قروه در جزین) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.
افتتاح پایگاه اورژانس جاده ای کوریجان
مراسم افتتاح پایگاه اورژانس جاده ای کوریجان در شهرستان کبودراهنگ در مورخ 13 /11/ 1395 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.
دیدار مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری همدان با مدیر مرکز آموزش و پژوهش سازمان برنامه بودجه استان
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری همدان با مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه بودجه استان دیدارکرد.
برگزاری دوره آموزشی پدافند سایبری در استان همدان
دوره آموزشی پدافند سایبری در استان همدان برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی (مبانی پدافندغیرعامل) در استان همدان
کارگاه آموزشی (مبانی پدافندغیرعامل) مورخ 9/11/95 در استان همدان برگزار شد
دوره آموزشی پدافند سایبری و تحلیل شبکه های مجازی ویژه کارکنان و مدرسین در آموزشکده شهید مفتح همدان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان: با استعانت از خداوند سبحان در تاریخ 4/ 11/ 95 دوره آموزشی یک روزه پدافند سایبری و تحلیل شبکه¬ های اجتماعی با حضور پرسنل اداری و آموزشی آموزشکده¬ های فنی و حرفه ¬ای استان همدان (همدان، ملایر و نهاوند) در دانشگاه شهید مفتح همدان برگزار گردید.
گردهمایی و هم اندیشی دهیاران شهرستان نهاوند در راستای پدافند غیر عامل
دهیاران شهرستان نهاوند روز سه شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری سابق(بخشداری مرکزی قبلی) این شهرستان به منظور آشنایی با پدافند غیر عامل گرد آمدند.
پرسنل بخشداری ها ، فرمانداری ها و استانداری همدان در حوزه پدافند غیر عامل آموزش می بینند
مدیر کل پدافند غیر عامل خبرداد:
سید رسول حسینی خبر داد:کلیه پرسنل بخشداری ها ، فرمانداری ها و استانداری همدان آموزش پدافند غیر عامل می بینند .
طرح جامع پدافند غیر عامل در استان همدان تهیه می شود
مدیر کل پدافند غیرعامل استان همدان گفت:این طرح که ضرورت خاصی جهت شناخت زیر ساخت ها و اهمیت آنها در توسعه و آینده نگری مباحث پدافند غیر عامل در پروژه های استانی دارد تدوین می گردد که با تأمین اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان تدوین و عملی خواهد شد.
تقدیر و تشکر از مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان
محمود رضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سید هادی حسینی بیدار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان به پاس اقدامات موثر و دستاوردهای ارزشمند در حوزه پدافند غیر عامل و همکاری و مساعدت با شرکت آب و فاضلاب استان در برگزاری مانور زلزله با اهدای لوح تقدیر از آقای سید رسول حسینی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان تقدیر و تشکر نمودند.
دیدار مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان با معاون آموزش مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه وآینده نگری
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان با معاون مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری دیدار نمود.
آشنایی کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان، با مبحث HSE
کارگاه علمی، آموزشی HSE با حضور همکاران پدافند غیرعامل استانداری همدان برگزار شد.
برگزاري کارگاه علمي و آموزشي پدافند غيرعامل ويژه کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان
به گزارش اداره کل پدافند غير عامل استانداري همدان؛ کارگاه علمي و آموزشي پدافند غيرعامل با هدف آموزش و معرفی اصول و مباني پدافند غيرعامل به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو
پربازدید ها