پایداری ملی

بازديد كميته دائمي HSEE استان همدان از كارخانه سيمان هگمتان

بازديد كميته دائمي HSEE استان همدان از كارخانه سيمان هگمتان

اعضاي كميته دائمي HSEE استان همدان از كارخانه سيمان هگمتان شهرستان رزن بازديد كردند تا از نزديك در جريان روند كاهش مصرف انرژي در اين كارخانه قرار گیرند.
قانون برنامه پنجساله ششم توسعه از دیدگاه پدافند غیرعامل تشریح شد

قانون برنامه پنجساله ششم توسعه از دیدگاه پدافند غیرعامل تشریح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان، این اداره کل با دعوت از رابطین خود در فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی در تاریخ ششم شهریور ماه در سالن جلسات شهدای استانداری همدان اقدام به برگزاری جلسه تشریح قانون برنامه پنجساله ششم توسعه نمود.
نگاه پدافندی به جایگاه سوخت ملایر در بازدید کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان

نگاه پدافندی به جایگاه سوخت ملایر در بازدید کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان

کارشناسان اداره کل به همراه مالک زمین که متقاضی احداث جایگاه سوخت دوگانه در شهر ملایر می باشد از موقعیت جغرافیایی زمین پیشنهادی که قرار است کلنگ احداث آن به زودی در ملایرخورده شود بازدید کردند.
برگزاری جلسه پدافند غیرعامل شهرستان نهاوند
جلسه پدافند غیرعامل شهرستان نهاوند برگزار گردید.
برگزاری نشست مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان با روسای دستگاه های اجرایی شهرستان رزن
نشست مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان با روسای دستگاه های اجرایی شهرستان رزن برگزار شد.
تشکیل قرارگاه زیستی شهرستان اسدآباد
همدان؛
به گزارش اداره کل پدافند غیرعامل استانداری ، جلسه قرارگاه زیستی شهرستان اسدآباد با حضور روسای دستگاه های اجرایی شهرستان در 19 مرداد ماه به ریاست جناب آقای آذرمی معاون فرماندار تشکیل شد .
همدان میزبان همایش تخصصی مبحث 21 مقررات ملی ساختمان
همایش تخصصی مبحث 21 مقررات ملی ساختمان با حضور معاون امور زیر بنایی سازمان پدافند غیر عامل کشور ، مهندس عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان روز سه شنبه هفته جاری در محل سالن اجتماعات شهدای استانداری برگزار شد.
برگزاری سیمنار آموزشی
همدان
مرکز آپای دانشگاه بوعلی سینا همدان براساس مصوبه کارگروه سایبری پدافندغیر عامل استان مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی، اقدام به برگزار سمینار آموزشی "راهکارهای پیشگیری ودفاع در برابر بدافزارها و باج افزارها " برای کلیه کارشناسان امنیت شبکه IT دستگاههای اجرایی در سالن فجر دانشگاه بوعلی سینا نمود .
سومين کارگروه امداد و نجات پدافند غير استان همدان برگزار شد
سومين کارگروه امدد و نجات پدافند غير عامل و همچنين کارگروه امداد و نجات و آموزش همگاني مديريت بحران استان و شهرستان کبودراهنگ روز چهارشنبه هفته گذشته در محل سالن اجتماعات فرمانداري این شهرستان تشکيل جلسه داد.
دومین جلسه شورای پدافند غیر عامل استان همدان برگزار شد
دومین جلسه شورای پدافند غیر عامل استان همدان با محوریت تدوین طرح جامع استان همدان، یکشنبه هفته جاری به ریاست الهی تبار ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیر عامل کشور و همچنین دکتر حسنوی ، رییس مجتمع دانشگاهی آمایش و پدافند غیر عامل دانشگاه صنعتی مالک اشتر و در محل سالن شهدای استانداری و با حضور فرمانداران ، شهرداران ، مدیران کل و دستگاههای عضو شورای پدافند غیر عامل استان برگزار شد.
پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب گنج‌نامه و عباس‌آباد همدان عملیاتی شود
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت؛
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت همدان با اشاره به اینکه فاضلاب طبیعت گنج‌نامه و عباس‌آباد را به ورطه نابودی می‌کشاند، گفت: پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب گنج‌نامه و عباس‌آباد همدان عملیاتی شود.
برگزاری سمینار تخصصی تبیین مبحث 21 مقررات ملی ساختمان
در نشست صوفی مدیر کل پدافند غیرعامل استان همدان با رئیس سازمان مهندسی ساختمان استان مقرر شد سمینار تخصصی با عنوان مبحث 21 (پدافندغیرعامل) در مرداد ماه سالجاری با حضور سخنرانان کشوری در استان همدان برگزار شود.
تشکیل جلسه کارگروه فرهنگی، آموزشی و اجتماعی پدافند غیرعامل همدان
جلسه کارگروه فرهنگی، آموزشی و اجتماعی پدافند غیرعامل یکشنبه هفته گذشته در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان برگزار شد.
تدوين طرح جامع پدافند غير عامل استان همدان آغاز شد
آقاي الهي تبار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت : به دليل اينکه ما در بطن کار بوده ايم و احساس نياز کرده ايم و در شرايط بحراني ، موضوع پدافند غير عامل برايمان ملموس بوده است ؛ بنابراين مؤمن به کار هستيم و به آن اعتقاد داريم و در اين راستا تدوين طرح جامع پدافند غير عامل استان يکي از مواردي است که براي ما بسيار حائز اهميت است و مدتها بود که بدنبال تهيه آن بوده‌ایم .
ضرورت استفاده از انرژی های نو در ساختمان های اداری و مسکونی
جلسه بررسی استفاده از انرژی های نو در اماکن مسکونی و اداری در روز یکشنبه چهارم تیرماه در سازمان نظام مهندسی استان همدان تشکیل شد .
هاشم صوفی بعنوان مدیر کل جدید پدافندغیرعامل استانداری همدان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل پدافند غیر عامل استانداری همدان روز سه شنبه هفته گذشته جلسه تکریم و معارفه مدیر کل پدافند غیر عامل استاندای با حضور الهی تبار معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیران کل حوزه معاونت برگزار شد .
تهیه و تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل همدان در دستور کار قرار گرفت
مدیر کل پدافندغیرعامل استان همدان خبر داد:
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری همدان به اتفاق کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استان با تعدادی از اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در خصوص تهیه و تدوین طرح پدافند غیرعامل استان همدان دیدار کرد.
قاطبه مردم پدافند غیرعامل را شناخته اند
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان:
سید رسول حسینی گفت: در تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان از نظرات کلیه کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی در همه زمینه ها استفاده خواهد شد و قطع و یقین مشارکت دسته جمعی می تواند طرحی جامع و علمی را تدارک ببیند که در موفقیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.
بازنگري ساختمان هاي مرتفع همدان از منظر پدافند غيرعامل
همدان؛
حسینی،مديرکل پدافند غيرعامل استانداري همدان گفت: در اين بازديدها نقاط قوت و ضعف موارد مربوط به ابنيه ها احصاء و به مالکان و صاحبان آن ها اطلاع رساني خواهد شد تا در اولين فرصت ممکن نسبت به رفع نواقص اقدامات لازم را بعمل آورند.
اولویت های برنامه های سالجاری در خصوص پدافند غیر عامل  آموزش، شناسایی تهدیدها و آسیب های موجود در دستگاه ها می باشد
فرماندار رزن:
حسینی اولویت های برنامه های سالجاری در خصوص پدافند غیر عامل را آموزش، شناسایی تهدیدها و آسیب های موجود در دستگاه ها، انجام طرح های پژوهشی و انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص تهدیدات احصا شده عنوان کرد و گفت: فرهنگ سازی و آموزش امری موثر است و متولیان امر باید اقدامات خود را در این زمینه برنامه ریزی کنند.
اصل پیشگیری در پدافند غیرعامل به عنوان پشتیبان و ضمانت موفقیت در تمامی امور جامعه بایستی گنجانده شود
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری همدان:
سید رسول حسینی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان در جلسه ای که با حضور رابطین و نمایندگان فرمانداری ها در محل اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان برگزار شد، ضمن تشکر از حضور به موقع همه اعضا اظهار نمود: امیدوارم با تغییر سال و ورود به سالی نو زمینه تحول در تفکر ما نیز ایجاد شده و بتوانیم در هر سمت و جایگاهی که قرار داریم مسئولیتهای محول شده را به نحو احسن انجام داده و در بخشها و حوزه‌های مختلف عامل تاثیرگذاری بر روند توسعه و پیشرفت استان باشیم.
کارگاه آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد
کارگاه آموزشی یکروزه اصول و مبانی پدافند غیر عامل با همکاری فرمانداری شهرستان کبودراهنگ و مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه همدان با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی شهرستان کبودراهنگ در محل فرمانداری برگزار گردید .
برگزاری همایش زیستی میکرو بیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
حسینی مدیر کل پدافند غیرعامل استان گفت: ضرورت دارد دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان بویژه در رشته های تحصیلی علوم پزشکی، دامپزشکی، زیست شناسی و محیط زیست با برگزاری اینگونه همایش های تدوین مقالات علمی را همکاری های مناسب را جهت واکسینه کردن مردم در مقابل بیماری های مشترک انسان و دام، تهدیدات و آسیب های احتمالی اتخاذ نمایند.
آخرین اخبار 
آرشیو
پربازدید ها