۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
کد خبر: ۷۱۴۳۴
معاون شهرسازی، خدمات شهری و امور بحران مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: پس از تأیید نهایی طرح مطالعاتی پدافند غیرعامل، این طرح با نظارت عالی سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران ابلاغ خواهد شد.

 به گزارش پایداری ملی، رضا بصیری، با بیان اینکه پروژه پدافند غیرعامل در حوزه ایمنی تهیه شده است، اظهار کرد: این طرح دو بهره‌بردار دارد که شامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری و سازمان پدافند غیرعامل کشور است.

معاون شهرسازی، خدمات شهری و امور بحران مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با اعلام اینکه مطالعات آن اواخر سال ۹۹ شروع شد و در تیرماه امسال به اتمام رسید، یادآور شد: داده‌های این پروژه که توسط شرکت نقش غدیر انجام شده، محرمانه بوده و با نقاط حساس شهر تهران سروکار دارد.

به گزارش شهر، وی با اشاره به اینکه خروجی‌های نهایی به سازمان پدافند غیرعامل کشور ارسال شده است، خاطرنشان کرد: این طرح پس از تایید نهایی، در کارگروه‌های پدافند غیرعامل در سطح شهرداری تهران به تصویب می‌رسد و در ادامه به تصویب دبیرخانه که ریاست آن بر عهده شهردار و دبیری آن بر عهده سازمان پیشگیری و مدیرت بحران خواهد رسید، سپس بر اساس نظارت عالی سازمان پدافند غیرعامل به مناطق ۲۲گانه جهت اجرا ابلاغ می‌شود.

 

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر