۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
کد خبر: ۵۱۸۳۲
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: یکی از راهبردهای جدی که امروزدشمنان انقلاب اسلامی به راه انداختند، جنگ حجاب با انقلاب اسلامی است.
به گزارش پایداری ملی، حسین معروفی عصر امروز در اجتماع بزرگ «دختران انقلاب مدافعان حجاب»که همزمان با ولادت با سعادت امام رضا (ع) در مصلی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از راهبردهای جدی که امروزه دشمنان انقلاب اسلامی به آن پرداخته است، جنگ حجاب با انقلاب اسلامی و جنگ با عفاف است.

*حجاب مصونیت هر فرد برای ارزش گذاری خود اوست/ دشمنان بدانند ملت ایران ناموس پرست است
وی با تاکید بر اینکه موضوع عفاف و حجاب یکی از ضروریات جدی بشری است،تصریح کرد:  مساله حجاب نه تنها برای اسلام بلکه برای بشریت بسیار حائز اهمیت است.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه حجاب صرفا متعلق به فرد در قالب حرکت اجتماعی فردی نیست، ابراز کرد: حجاب مصونیت هر فرد برای ارزش‌گذاری خود اوست و اسلام برای حفظ کرامت بشر و حفظ شخصیت مومنین، قوانین خاصی را در قالب حجاب انجام داده است.
معروفی خاطرنشان کرد: کشورهای غربی و در راس آن آمریکا طی هفت الی هشت سال گذشته با صراحت بیان کردند ما اگر بخواهیم انقلاب را نابود کنیم باید از طریق جنگ نرم وارد شویم نیاز نیست در کشور ایران بمب هسته‌ای را بترکانیم بلکه باید در ایران بمب فحشا و منکر را بترکانیم آن چیزی که شخصیت ایرانیان را تهی خواهد کرد برداشتن پرده حجاب است شاید پوسته‌ای باقی بماند اما محتوا را از آنان خواهد گرفت.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اذعان کرد: دشمنان بدانند ملت ایران ناموس پرست است و ما ناموس پرستی را از امام علی بن ابوطالب و سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در کربلا یاد گرفتیم.

*نمی توانیم جامعه ولنگار و اپن با نگاه غرب را بپذیریم/ مسوولان نباید خودشان را از مسئله حجاب و عفاف در جامعه کنار بکشند
وی تصریح کرد: ملت ایران ناموس پرست است و این ناموس پرستی را در طول هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد و در جنگ نابرابری که غرب و شرق علیه انقلاب اسلامی ایجاد کردند از ناموس خودمان دفاع کردیم.
معروفی خاطرنشان کرد: برای ما همین بس است که تعداد 188 هزار شهید,800 هزار جانباز,40 هزار آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کردیم تا از ناموسمان در برابر دشمنان دفاع کنیم و از ناموسمان در برابر دشمنان محافظت کنیم؛ چطور امروز بی‌غیرتی را بپذیریم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم جامعه ولنگار و با نگاه غرب را بپذیریم, ابراز کرد: نمی‌توانیم در شهر دارالمومنین گرگان وضعیت بدحجابی را مشاهده کنیم و برای این موضوع یک پیشنهادی داریم ما در استانی زندگی می‌کنیم که 13 شهید زن، 23 شهید منا و 6 شهیده زن در شهرستان گرگان جان خودشان را فدای انقلاب اسلامی کردند امروز چه باید کرد آیا باید با نگاه سیاسی به موضوع حجاب و عفاف نگاه کرد.

وی با تاکید براینکه مسوولان نباید خودشان را از مسئله حجاب و عفاف در جامعه کنار بکشند، ادامه داد: باید به موضوع عفاف و حجاب با نگاه اقتدار و اعتقادی بزرگ به شرف و انسانیت نگاه کنیم و مسؤولان نباید خودشان را نسبت به این موضوع کنار بکشند.

*سپاه پاسداران و بسیج امروز طلایه‌دار حوزه امر به معروف و نهی از منکر با چهره انقلابی است

معروفی خاطرنشان کرد: اهتمام و اقدام همگانی در جنگ عفاف و حجاب همگانی است و مسوولان نباید در حوزه عفاف و حجاب کوتاه بیایند جنگ حجاب و عفاف در برابر ناموس ما که توسط دشمنان انقلاب اسلامی به راه انداخته شده است یک اقدام جدی است و باید چاره‌ای در این زمینه اندیشید.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج امروز طلایه‌دار حوزه امر به معروف و نهی از منکر با چهره انقلابی است، اظهار کرد: امروز دست نیازمان را به سوی شما خواهران انقلابی و محجبه دراز می‌کنیم که صحنه را ترک نکنید و با مهربانی تمام و نه با برخورد فیزیکی از حجاب خودمان محافظت کنیم و نگذاریم در این زمینه دشمنان خیز بگیرند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر