۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷
کد خبر: ۷۳۰۱۵
معاون پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از رسیدگی به موضوع ورود فاضلاب به ایستگاه متروی قیطریه خبر داد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از ایسنا، محمد حسن فصیح در این باره گفت: با توجه به درخواست شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در خصوص برگزاری جلسه ورود فاضلاب به محدوده ایستگاه قیطریه، نشست بررسی این موضوع با حضور نمایندگانی از شرکت آب و فاضلاب منطقه ۱، شهرداری منطقه ۱، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار در محل سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد و در ابتدای جلسه، نمایندگان مذکور در این خصوص گزارشات خود را شرح دادند.

وی با اشاره به نتایج این نشست نیز گفت:‌ همچنین در این نشست مقرر شد کارشناسان اداره کل محیط زیست از ایستگاه مترو قیطریه و املاک مجاور بازدید کرده و نظرات کارشناسی خود را به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارسال کنند.

معاون پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین تاکید شد که پس از بازدید کارﺷناسان معاونت عمران شهرداری منطقه۱، ﺷرکت آب و فاضلاب منطقه۱، ﺷرکت راه آﻫن شهری تهران و حومه (مترو)، ﺷرکت بهره برداری راه آﻫن شهری تهران و حومه گزارش و راهکار کارشناسی به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارسال ﺷود. همچنین مصوب شد به‌طور موقت فاضلاب املاک مجاور بصورت مستمر و روزانه با هماهنگی و همکاری ﺷرکت آب و فاضلاب منطقه ۱ تخلیه ﺷود.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر