۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
کد خبر: ۷۱۲۴۰
پیام سردار جلالی به فرمانده هوافضای سپاه:
سردار جلالی در پیامی پرتاب موفقيت آميز ماهواره بر قائم ۱۰۰ را به سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی پایداری ملی، در متن پیام تبریک سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور آمده است؛

پرتاب موفقيت آميز ماهواره بر قائم ۱۰۰ را به ملت غیور ایران، محققان، دانشمندان و هم رزمانم در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض می‌کنم.

این موفقیت در این روزگار سخت که میهن عزیزمان آماج توطئه دشمنان قرار گرفته است، نشان می دهد که درخت تناور انقلاب اسلامی ایران در مسیر پیشرفت و تعالی، بدون توجه به تندباد توطئه ها، قرص و محکم به حرکت خود ادامه خواهد داد.

این حماسه، حامل چند پیام مهم و استراتژیک است که در مقایسه با سایر دستاوردهای این مرز و بوم که در سایه تلاش جوانان غیرتمند و دانشمندان کشور محقق شده، شیرینی مضاعفی دارد.

نخست آنکه مهر تاییدی دوباره است بر تاکیدات موکد رهبری معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای عزیز مبنی بر اتکا به درون در مسیر قوی شدن.دوم آنکه غرش هر موشکی که دل آسمان را می شکافد و حضور ایران در میان اعضای باشگاه فضایی جهان را تحکیم می‌بخشد در حقیقت صدای شکستن بخش دیگری از دیوار تحریم ها و گامهای بلند و راهبردی ایران در مسیر پیشرفت است.

سوم تثبیت اقتدار و توان دفاعی و بازدارندگی کشور در عرصه های نوین است تا دشمنان این نظام و انقلاب بدانند که شرارت‌ها و دسیسه‌ها بی‌پاسخ نمی‌ماند.

مهمترین پیام اینکه ایرانی مسلمان از نظامی گرفته تا غیرنظامی از لشکری گرفته تا کشوری، چه فارس باشد چه ترک و کرد و بلوچ و لر و عرب درنهایت ایرانی است و بی توجه به نیرنگ تفرقه و اختلاف قومی و مذهبی، یکپارچه برای ایران و اسلام مجاهدت می‌کند تا نام نامی وطنش در تارک جهان نقش ببندد.

مجددا این پیروزی را به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک، به سپاهیان خداقوت و همچین به وزیر محترم و کارکنان خدوم وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات که در راه توسعه فناوری هوا و فضای کشور نقش آفرینی میکنند، دستمریزاد می‌گویم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر