۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
کد خبر: ۶۵۲۷۴
معاون استاندار سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: طرح ‌جامع پدافند غیرعامل، نقشه راهی مشخص برای دستگاه های اجرایی استان در راستای مصون سازی مجموعه های خود از خطرات احتمالی است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، روز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با حضور سردار رحیمی، معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری، گفت: درسال ۹۷، این طرح در فصل های اولیه خود قرار داشت، مشکلات و موانع طی ۲ سال و نیم ‌گذشته به صورت ‌مستمر در جلسات بررسی و رسیدگی شد تا امروز شاهد باشیم در این ایام‌ مبارک، از طرح مطالعاتی این طرح رونمایی شود که بسیار ارزشمند است.

وی افزود: در طرح جامع پدافند غیرعامل استان، نقاط آسیب پذیر احصا شده و راهکارهای لازم برای مصون‌سازی از خطرات احتمالی برای هر مورد اتخاذ گردیده است.

خجسته پور خاطر نشان کرد: ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی نیز از دیگر اهداف این طرح است و همچنین هدف ذاتی تاسیس شوراها که ایجاد هماهنگی مابین اجزا می باشد را محقق می کند.

وی تاکید کرد: این طرح یک‌ فایل قابل ویرایش است و با توجه به اینکه اماکن و تاسیسات و همچنین نوع و میزان خطرات احتمالی، بروز شده و تغییر می کنند، این طرح نیز باید در زمان‌مورد نیاز ویرایش شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه همواره نیاز است خطرهای جدید احصا شده و در اولویت قرار بگیرند، گفت: دستگاه های اجرایی استان حساسیت ویژه ای در این خصوص داشته باشند و راهکارهای موجود در طرح را مورد استفاده خود قرار دهند.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر