پایداری ملی

رعایت الزامات پدافند غیرعامل در حوزه ی صنعت، معدن و تجارت استان ، نقش کلیدی در ذخیره سازی داشته است

رعایت الزامات پدافند غیرعامل در حوزه ی صنعت، معدن و تجارت استان ، نقش کلیدی در ذخیره سازی داشته است

سید یدالله نبوی در نشست فصلی کارگروه تخصصی صنعت، معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان مازندران گفت: یکی از کارگروههای اساسی و زیربنایی استان دانست و اذعان کرد رعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در حوزه ی صنعت، معدن و تجارت، نقش کلیدی در ذخیره سازی و تامین ارزاق و کالاهای اساسی طی بحرانهای اخیر سیستم حمل و نقل داشته است.
۳۰۰نفر در کلاردشت دچار عفونت گوارشی شدند/ احتمال آب آلوده

۳۰۰نفر در کلاردشت دچار عفونت گوارشی شدند/ احتمال آب آلوده

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: تا کنون ۳۰۰ نفر به دلیل عفونت های گوارشی در کلاردشت به مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کرده اند.
فرهنگ سازی مرحله نخست حمایت از کالای ایرانی است

فرهنگ سازی مرحله نخست حمایت از کالای ایرانی است

مدیرکل پدافند غیر عامل مازندران با اشاره به شعار سال بیان کرد: برای تولید و فروش کالای ایرانی در مرحله نخست باید فرهنگ‌سازی برای خود، خانواده، جامعه و دستگاه‌هایی اجرایی داشته باشیم و بعد ایجاد امنیت و رقابت با کالاهای خارجی ایجاد شود که همان استانداردسازی است.
ضرورت اهمیت آموزش پدافند غیر عامل در مدارس
فرماندار نکا تأکید کرد؛
فرماندار نکا با بیان اینکه باید زمینه آشنایی بیشتر مردم در زمینه پدافند غیر عامل فراهم شود، گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت این موضوع باید آموزش‌ها از زمان ابتدایی در مدارس آغاز شود.
راه اندازی و تجهیز خانه های هلال با مشارکت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان مازندران
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به تجهیز ۴۸ خانه هلال روستایی در استان گفت: این خانه های هلال با مشارکت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان راه اندازی و تجهیز شده است.
حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران در نشست بررسی مشکلات روستای پجت بخش هزار جریب نکا
مازندران؛
چهارشنبه هفته گذشته به منظور بررسی مشکلات عمرانی و زیرساختی روستای پجت از بخش هزار جریب شهرستان نکا نشستی با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان، فرماندار نکا و تعدادی از مدیران کل استانداری، نمایندگان دستگاههای اجرایی استان و مدیران ادارات شهرستان نکا در روستای مذکور برگزارگردید.
استانداردسازی مولفه اصلی حمایت از کالای ایرانی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران مولفه اصلی در حوزه حمایت از کالای ایرانی را استانداردسازی بیان ‌کرد و گفت: تشویق مردم به سمت استفاده از کالاهای ایرانی لازم است.
ششمین جلسه شورای پدافندغیرعامل مازندران برگزار شد
اداره کل پدافندغیرعامل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، در این نشست با اشاره به تغییر بلوک بندی در نظام سنتی بین المللی و احساس خطر کشورهای مرتجع منطقه از شعارها و آرمانهای آزادی خواهانه ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و برهم زدن ساختار نظام بین الملل گفت: تهدیدات بدخواهان امروز در حوزه های اقتصادی و اجتماعی بروز و ظهور پیدا کرده است.
برگزاری ششمین نشست کارگروه جهاد کشاورزی پدافندغیرعامل مازندران
نبوی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران ضمن تاکید بر اهتمام اعضای کارگروه در راستای پیشگیری از وقوع بیماری های حوزه کشاورزی از تلاش های صورت گرفته در کنترل آنفلوانزای فوق حاد طیور بومی و آفت شب پره شمشاد تقدیر کرد.
پدافند غیرعامل عاملی برای مصون‌سازی زیرساخت‌های حیاتی و کالبدی کشور در برابر تمهیدات دشمن
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان کرد:
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از پدافند غیرعامل به‌ عنوان عاملی برای مصون‌سازی زیرساخت‌های حیاتی و کالبدی کشور در برابر تمهیدات دشمن نام برد.
شناسايي مراكز ثقل در سطح استان مازندران و تصويب آن در شوراي پدافند غيرعامل
چهارمين جلسه ادواري كارگروه راه و شهرسازي پدافندغيرعامل استان مازندران در تاريخ 25 بهمن ماه با حضور مديركل پدافندغيرعامل استان در محل فرودگاه دشت ناز ساري برگزار شد.
توسعه نیروگاه‌ها،  اقدام در حوادث غیرمترقبه و پدافند غیرعامل به‌عنوان عامل موثر کمک حال می‌شود تا برق در سریع‌ترین زمان وصل شود
مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران :
قاسم شهابی با اشاره به اینکه توسعه نیروگاه‌ها، پایداری شبکه را افزایش می‌دهد، خاطرنشان کرد: این اقدام در حوادث غیرمترقبه و پدافند غیرعامل به‌عنوان عامل موثر کمک حال می‌شود تا برق در سریع‌ترین زمان وصل شود.
برگزاری نشست پیگیری تفاهم نامه خانه هلال روستایی در هلال احمر استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
نشست بررسی اقدامات انجام شده در خصوص راه اندازی خانه هلال روستایی در استان روز یکشنبه 24 دی ماه با حضور نمایندگان اداره کل پدافند غیرعامل ، جمعیت هلال احمر ،اداره کل مدیریت بحران و اداره کل روستایی در محل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
برگزاری چهارمین نشست ادواری دبیران کمیته های شهرستانی پدافند غیرعامل استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
چهارمین نشست ادواری دبیران کمیته های شهرستانی پدافند غیر عامل استان 17 دی ماه سال جاری با حضور دبیران شهرستانها و به ریاست مدیر کل پدافند غیر عامل استان برگزار گردید.
ضرورت مقابله با دشمن فقط در زمان جنگ نیست
معاون فرماندار علی‌آباد‌کتول:
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار علی‌آبادکتول با اشاره به لزوم توجه به اصول پدافند غیرعامل، گفت: ضرورت مقابله با دشمن فقط در زمان جنگ نیست.
دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران با معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران صبح روز دوشنبه هفته جاری با حضور در سازمان پدافند غیرعامل با سردار حیدری معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل دیدارکرد.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان شد
طی حکمی از سوی استاندار مازندران
محمد اسلامی مدیرعامل شرکت گاز مازندران را به عنوان رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان انتصاب کرد
نشست مدیر کل پدافند غیر عامل مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان
نبوی مدیر کل پدافند غیر عامل استان در این دیدار با اشاره به ساختار شورای پدافند غیر عامل و کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل ، بر شناسایی و طبقه بندی مراکز و تأسیسات مهم در حوزه راه و شهرسازی و شناسایی اماکن اسکان اضطراری در سطح استان تأکید کردند.
برگزاری مانور بزرگ زیستی مهار آلودگی در رودخانه تجن ساری استان مازندران
مانور مشترک زیست محیطی مهار آلودگی در رودخانه تجن (پارک ملل) ساری روز چهارشنبه هفته گذشته با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیرکل پدافندغیرعامل استان برگزار شد.
برگزاری مانور جهادی فیدر ناپایدار توزیع برق غرب استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
در شامگاه 22 آبان ماه مانور جهادی فاز یک فیدر ناپایدار منطقه کندوان با نام مدافع حرم شهید سردار مصطفی خوش محمدی و مرحوم ژال نژاد با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب استان ، فرماندار شهرستان چالوس ، امام جمعه و بخشدار مرزن آباد ، نماینده اداره کل پدافند غیرعامل و کارشناسان برق منطقه ای مازندران و گلستان ، نیروهای امدادی هلال احمر ، اورژانس 115 ، مامورین انتظامی و پلیس راه برگزار شد.
برگزاری همایش تجلیل از فعالان عرصه پدافندغیرعامل
مازندران؛
همزمان با ششمین روز گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل با شعار استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور ، در روز پنجشنبه یازدهم آبانماه همایش تجلیل از فعالان عرصه پدافندغیرعامل استان با حضور فرمانداران، مدیران دستگاه های اجرایی استان و دبیران کارگروه ها و کمیته های استان و با سخنرانی آقای یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس شورای پدافندغیرعامل و آقای نبوی مدیرکل پدافندغیرعامل برگزار شد.
نهادينه كردن پدافند غير عامل در جامعه امري ضروري است / طرح هاي عمراني و زيرساختي داراي پيوست پدافند غير عامل باشد
استاندار مازندران در آيين نواختن زنگ هفته پدافند غیرعامل در دبیرستان عالیه میرزا زمانی شهرستان ساری:
ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در آيين نواختن زنگ هفته پدافند غیرعامل در دبیرستان عالیه میرزا زمانی شهرستان ساری، با اشاره به ششم لغايت 12 آبانماه، هفته پدافند غير عامل، ياد آور شد: هفته پدافند غير عامل امسال با شعار پدافند غير عامل، حصول اطمينان از مصونيت كشور ، نشانگر اهميت رعايت الزمات اين بخش و تمهيد زيرساخت هاي عمراني، اجتماعي و فرهنگي كشور براي مقابله با بحران هاي مختلف است.
اجراي 571 برنامه در هفته پدافند غير عامل در مازندران / افتتاح 548 طرح با ماهيت پدافند غير عامل در استان
مديركل پدافند غيرعامل استانداري مازندران در نشست خبري عنوان كرد:
نشست مطبوعاتی مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران صبح روز پنج شنبه 4/8/96 در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو