پایداری ملی

استانداردسازی مولفه اصلی حمایت از کالای ایرانی است

استانداردسازی مولفه اصلی حمایت از کالای ایرانی است

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران مولفه اصلی در حوزه حمایت از کالای ایرانی را استانداردسازی بیان ‌کرد و گفت: تشویق مردم به سمت استفاده از کالاهای ایرانی لازم است.
ششمین جلسه شورای پدافندغیرعامل مازندران برگزار شد

ششمین جلسه شورای پدافندغیرعامل مازندران برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، در این نشست با اشاره به تغییر بلوک بندی در نظام سنتی بین المللی و احساس خطر کشورهای مرتجع منطقه از شعارها و آرمانهای آزادی خواهانه ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و برهم زدن ساختار نظام بین الملل گفت: تهدیدات بدخواهان امروز در حوزه های اقتصادی و اجتماعی بروز و ظهور پیدا کرده است.
برگزاری ششمین نشست کارگروه جهاد کشاورزی پدافندغیرعامل مازندران

برگزاری ششمین نشست کارگروه جهاد کشاورزی پدافندغیرعامل مازندران

نبوی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران ضمن تاکید بر اهتمام اعضای کارگروه در راستای پیشگیری از وقوع بیماری های حوزه کشاورزی از تلاش های صورت گرفته در کنترل آنفلوانزای فوق حاد طیور بومی و آفت شب پره شمشاد تقدیر کرد.
پدافند غیرعامل عاملی برای مصون‌سازی زیرساخت‌های حیاتی و کالبدی کشور در برابر تمهیدات دشمن
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان کرد:
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از پدافند غیرعامل به‌ عنوان عاملی برای مصون‌سازی زیرساخت‌های حیاتی و کالبدی کشور در برابر تمهیدات دشمن نام برد.
شناسايي مراكز ثقل در سطح استان مازندران و تصويب آن در شوراي پدافند غيرعامل
چهارمين جلسه ادواري كارگروه راه و شهرسازي پدافندغيرعامل استان مازندران در تاريخ 25 بهمن ماه با حضور مديركل پدافندغيرعامل استان در محل فرودگاه دشت ناز ساري برگزار شد.
توسعه نیروگاه‌ها،  اقدام در حوادث غیرمترقبه و پدافند غیرعامل به‌عنوان عامل موثر کمک حال می‌شود تا برق در سریع‌ترین زمان وصل شود
مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران :
قاسم شهابی با اشاره به اینکه توسعه نیروگاه‌ها، پایداری شبکه را افزایش می‌دهد، خاطرنشان کرد: این اقدام در حوادث غیرمترقبه و پدافند غیرعامل به‌عنوان عامل موثر کمک حال می‌شود تا برق در سریع‌ترین زمان وصل شود.
برگزاری نشست پیگیری تفاهم نامه خانه هلال روستایی در هلال احمر استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
نشست بررسی اقدامات انجام شده در خصوص راه اندازی خانه هلال روستایی در استان روز یکشنبه 24 دی ماه با حضور نمایندگان اداره کل پدافند غیرعامل ، جمعیت هلال احمر ،اداره کل مدیریت بحران و اداره کل روستایی در محل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
برگزاری چهارمین نشست ادواری دبیران کمیته های شهرستانی پدافند غیرعامل استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
چهارمین نشست ادواری دبیران کمیته های شهرستانی پدافند غیر عامل استان 17 دی ماه سال جاری با حضور دبیران شهرستانها و به ریاست مدیر کل پدافند غیر عامل استان برگزار گردید.
ضرورت مقابله با دشمن فقط در زمان جنگ نیست
معاون فرماندار علی‌آباد‌کتول:
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار علی‌آبادکتول با اشاره به لزوم توجه به اصول پدافند غیرعامل، گفت: ضرورت مقابله با دشمن فقط در زمان جنگ نیست.
دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران با معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران صبح روز دوشنبه هفته جاری با حضور در سازمان پدافند غیرعامل با سردار حیدری معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل دیدارکرد.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان شد
طی حکمی از سوی استاندار مازندران
محمد اسلامی مدیرعامل شرکت گاز مازندران را به عنوان رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان انتصاب کرد
نشست مدیر کل پدافند غیر عامل مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان
نبوی مدیر کل پدافند غیر عامل استان در این دیدار با اشاره به ساختار شورای پدافند غیر عامل و کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل ، بر شناسایی و طبقه بندی مراکز و تأسیسات مهم در حوزه راه و شهرسازی و شناسایی اماکن اسکان اضطراری در سطح استان تأکید کردند.
برگزاری مانور بزرگ زیستی مهار آلودگی در رودخانه تجن ساری استان مازندران
مانور مشترک زیست محیطی مهار آلودگی در رودخانه تجن (پارک ملل) ساری روز چهارشنبه هفته گذشته با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیرکل پدافندغیرعامل استان برگزار شد.
برگزاری مانور جهادی فیدر ناپایدار توزیع برق غرب استان مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
در شامگاه 22 آبان ماه مانور جهادی فاز یک فیدر ناپایدار منطقه کندوان با نام مدافع حرم شهید سردار مصطفی خوش محمدی و مرحوم ژال نژاد با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب استان ، فرماندار شهرستان چالوس ، امام جمعه و بخشدار مرزن آباد ، نماینده اداره کل پدافند غیرعامل و کارشناسان برق منطقه ای مازندران و گلستان ، نیروهای امدادی هلال احمر ، اورژانس 115 ، مامورین انتظامی و پلیس راه برگزار شد.
برگزاری همایش تجلیل از فعالان عرصه پدافندغیرعامل
مازندران؛
همزمان با ششمین روز گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل با شعار استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور ، در روز پنجشنبه یازدهم آبانماه همایش تجلیل از فعالان عرصه پدافندغیرعامل استان با حضور فرمانداران، مدیران دستگاه های اجرایی استان و دبیران کارگروه ها و کمیته های استان و با سخنرانی آقای یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس شورای پدافندغیرعامل و آقای نبوی مدیرکل پدافندغیرعامل برگزار شد.
نهادينه كردن پدافند غير عامل در جامعه امري ضروري است / طرح هاي عمراني و زيرساختي داراي پيوست پدافند غير عامل باشد
استاندار مازندران در آيين نواختن زنگ هفته پدافند غیرعامل در دبیرستان عالیه میرزا زمانی شهرستان ساری:
ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در آيين نواختن زنگ هفته پدافند غیرعامل در دبیرستان عالیه میرزا زمانی شهرستان ساری، با اشاره به ششم لغايت 12 آبانماه، هفته پدافند غير عامل، ياد آور شد: هفته پدافند غير عامل امسال با شعار پدافند غير عامل، حصول اطمينان از مصونيت كشور ، نشانگر اهميت رعايت الزمات اين بخش و تمهيد زيرساخت هاي عمراني، اجتماعي و فرهنگي كشور براي مقابله با بحران هاي مختلف است.
اجراي 571 برنامه در هفته پدافند غير عامل در مازندران / افتتاح 548 طرح با ماهيت پدافند غير عامل در استان
مديركل پدافند غيرعامل استانداري مازندران در نشست خبري عنوان كرد:
نشست مطبوعاتی مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران صبح روز پنج شنبه 4/8/96 در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
سخنراني مديركل پدافندغيرعامل استان مازندران پيش از خطبه هاي نمازجمعه شهرستان گلوگاه
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
بمناسبت هفته پدافندغيرعامل، سيد يدالله نبوي، مديركل پدافند غيرعامل استان مازندران،با امام جمعه شهرستان گلوگاه ديدار و در جمعه نمازگراران جمعه اين شهرستان به ايراد سخنراني پرداخت.
هفته پدافندغیرعامل فرصت مغتنمی برای تبیین عملکرد پدافندی دستگاه های اجرایی است
استاندار مازنداران در چهارمین جلسه شورای پدافندغیرعامل استان تاکید کرد
دکتر فلاح در این نشست، هفته پدافندغیرعامل را فرصت مغتنمی برای تبیین عملکرد پدافندی دستگاه ها دانست و خاطر نشان کرد: دستگاه ها از این فرصت برای تنویر افکار عمومی بهره گیرند و به تبیین عملکرد فعالیت ها و اقدامات خود در حوزه ایمن سازی بپردازند.
نشست مدیر کل پدافند غیرعامل با معاونین صدا  و سیمای مرکز مازندران
مدیرکل پدافند غیرعامل با معاونین خبر،سیما و صدای شبکه تبرستان دیدار کرد.
نشست مدیر کل پدافند غیرعامل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
نبوی، مدیر کل پدافند غیرعامل استان مازندران ظهر روز یکشنبه هفته جاری در محل دفتر کار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران دیدار کرد.
باید قبل از بحران نسبت به تسهیل مدیریت بحران اقدام نمائیم/دستاوردهای پدافند غیرعامل برای یک کشور، موجب کاهش آسیب ها در زمان جنگ و بحران می شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران در نشست تخصصی نقش هواشناسی و پدافند غیرعامل در کشاورزی:
نبوی، با اشاره به دستاوردهای پدافند غیرعامل برای یک کشور، تصمیم گیر ی در زمان صلح را موجب کاهش آسیب ها در زمان جنگ و بحران دانست .
چهارمین نشست ادواری دبیران کارگروههای تخصصی پدافند غیرعامل برگزار شد
اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
مدیر کل پدافند غیرعامل ضمن تقدیر از اقدامات شاخص انجام شده در هفته پدافند غیرعامل سال گذشته دبیران کارگروههای تخصصی از برپایی نکوداشت هفته پدافند غیرعامل از 6 الی 12 آبان خبر داد و گفت : در این راستا کارگروههای تخصصی، کمیته های شهرستانی و دستگاههای اجرایی استان نسبت به تشکیل ستاد نکوداشت برگزاری دوره و کارگروههای آموزشی، برپایی رزمایش و همایش، صبحگاه و افتتاح طرح و پروژه با ماهیت پدافندی اقدام نمایند.
آخرین اخبار 
آرشیو