پایداری ملی

با حضور معاون فنی و نظامات سازمان پدافند غیرعامل کشور؛
نشست طرح جامع پدافند غیرعامل استان صبح روز یک شنبه هفته جاری با حضور معاون فنی و نظامات سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرکل محترم اداره کل پدافند غیرعامل استان و تعدادی از رابطین پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرائی استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
پدافند غیرعامل استان خراسان شمالی
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی از برگزاری مانور فرضی قطع گاز در روز سه شنبه چهارم دی ماه در شهر بجنورد خبر داد.
خراسان شمالی:
اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی به مناسبت هفته پژوهش در نمایشگاه پژوهش, فناوری و فن بازار خراسان شمالی به مدت ۶ روز حضور یافت.
خراسان شمالی:
اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی در نهمین دوره نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته به مدت 4 روز حضور یافت.
معاون محترم امور شهری سازمان پدافند غیرعامل به همراه مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی از دو پروژه مهم و بزرگ و همچنین ساختمان مرکزی آتش نشانی بجنورد بازدید کردند.
خراسان شمالی:
جلسه پدافند غیرعامل با حضور مهندس کریمی معاون امور شهری سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از مدیران کل و مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر در دفتر شهردار محترم برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی یکی از ضروریات کار تمام مدیران را توجه به مباحث مدیریت پدافند غیرعامل و بحران ذکر کرد و گفت:باید اهمیت این مباحث به مدیران گوشزد شود تا امکان مقابله با بحران ها را داشته باشیم.
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به نقش مهم پدافند غیرعامل، مدیران دستگاه های اجرایی باید قدم های موثرتری را در حوزه پدافند غیرعامل بردارند هر چند که تاکنون هم اقدامات خوبی انجام گرفته است.
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی پدافند غیر عامل را مصون سازی زیرساخت ها دانست و گفت:باید تمام تلاش خود را به کار گرفت تا زیرساخت های خود را در مقابل حوادث ایمن سازی کنیم و این به معنای پیشگیری قبل از درمان تلقی می شود.
با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی
شکوری: این رزمایش با هدف ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، بالا بردن ضریب ایمنی تاسیسات وآمادگی کارکنان در مقابله با شرایط اضطراری و همچنین افزایش همکاری و تعامل با اعضای کارگروه پدافند غیرعامل ، مدیریت بحران،هلال احمر،ایمنی وآتش نشانی ونیروی انتظامی استان برگزار شد.
صفحه  از ۵