پایداری ملی

اداره کل پدافند غیرعامل خراسان شمالی
عاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر ایجاد تفاهم بین شهرداری ها و پتروشیمی با هدف یکپارچگی سیستم های اطفای حریق تاکید کرد.
اداره کل پدافند غیرعامل خراسان شمالی
عاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر ایجاد تفاهم بین شهرداری ها و پتروشیمی با هدف یکپارچگی سیستم های اطفای حریق تاکید کرد.
در مدیران شورای پدافند غیر عامل آب و انرژی استان خراسان شمالی عنوان شد
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی: مسئولان حاضر در جلسه در خواست کرد تا خلاء های پدافندی حوزه آب و انرژی را به صورت مکتوب گزارش کنند تا در نهایت دقت بررسی و راهکارهای متناسب با آن ارائه شود.
اداره کل پدافند غیرعامل خراسان شمالی
نشست تخصصی پدافند زیستی و پدافند اقتصادی در حوزه کشاورزی با حضور دکتر دانایی فر مدیر کل محترم کشاورزی و منابع طبیعی سازمان پدافند غیرعامل و مهندس ثروتی مدیر کل محترم اداره کل پدافند غیرعامل استان در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی
با حضور جانشین شورای پدافند غیرعامل استان:
نیروگاه خورشیدی جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی با حضور دکتر حیاتی جانشین شورای پدافند استان و مهندس ثروتی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری افتتاح شد.
با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار انجام شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در نشست تخصصی پدافند زیستی و اقتصادی در بخش کشاورزی گفت: موضوع پدافند غیرعامل باید برای همه اقشار مختلف جامعه، تبیین و به عنوان یک معارف و فرهنگ عمومی تبدیل شود.
جلسه هماهنگی مدیر کل و جانشین شورای پدافند غیر عامل استان خراسان شمالی برگزار شد.
ولی الله حیاتی در این مراسم اظهار داشت: خراسان شمالی از استان های حادثه خیز کشور است اما امکانات و تجهیزات امداد و نجات استان متناسب با شرایط نیست و از مراکز می خواهیم توجه و نگاه ویژه ای به تجهیز امکانات، ایجاد ایستگاه های اردوگاهی اسکان و دیگر ساخت ها داشته یاشند.
تفاهم نامه همکاری اداره کل پدافند غیرعامل با جهاددانشگاهی استان خراسان شمالی به امضاء رسید.
اولین دوره کارگاه مدیریت حوادث و مواد خطرناک برای بالابردن سطح آگاهی آتش نشانان استان خراسان شمالی برای مقابله با تهدیدات و حوادث با هدف آشنایی با مواد شیمیایی، مواد رادیواکتیو، عوامل بیولوژیکی، تجهیزات تخصصی رفع آلودگی به همراه نحوه مقابله با تهدیدات و رفع آلودگی ها برگزار شد.
صفحه  از ۶