۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
کد خبر: ۷۵۰۲۱
واکنش سردار جلالی به شهادت غیور مردان فرماندهی انتظامی در شهرستان راسک
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی شهادت غیور مردان فرماندهی انتظامی در شهرستان راسک حین انجام وظیفه و حفاظت از صندوق آرای مردم شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری را تسلیت گفت.

به گزارش پایداری ملی در پیام سردار جلالی آمده است؛

خبر شهادت مظلومانه دو تن از غیور مردان فرماندهی انتظامی در شهرستان راسک حین انجام وظیفه و حفاظت از صندوق آرای مردم شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری، اینجانب را بسیار متاثر کرد.

به راستی که رویارویی این مدافعان جمهوریت با اشرار جنایت‌کار، مهر تاییدی دیگر بر یکی بودن خط دشمن برای تحریم و تخریب انتخابات است.

یقینا این خون های نازنین که ناجوانمردانه به زمین ریخته شده، سند دیگری بر حقانیت نظام جمهوری اسلامی در دفاع از مردم سالاری دینی است.

امید آنکه داستان این غیور مردی‌ها، سبب تقویت جوشش و خروش ملت ایران و حماسه آفرینی ایشان در تعیین سرنوشت خود در انتخابات 15 تیرماه باشد.

بدینوسیله این حادثه جانسوز را به فرماندهی معظم کل قوا و نیروهای خدوم فراجا، ملت بزرگوار ایران و خانواده این عزیزان تسلیت و تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای این شهدا همنشینی با شهدای دشت کربلا و برای بازماندگان، صبر و سلامت آرزو دارم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر