۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۰
کد خبر: ۷۴۷۸۲
امیر دریادار سیاری:
رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری مراسم یادواره رییس‌جمهور شهید و همراهانش که امروز یکشنبه در ستاد ارتش برگزار می‌شود،گفت: همه ما موظف هستیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر، امیردریادار حبیب الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در ارتباط با برگزاری مراسم یادواره رئیس جمهور شهید و همراهانش که امروز یکشنبه در ستاد ارتش برگزار می‌شود، اظهار کرد: شهید آیت الله رئیسی در مدت مسئولیتی که داشتند، خدمات بسیار ارزشمندی را انجام دادند و همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرمودند ایشان فردی خستگی ناپذیر، مجاهد و یاور محرومان بودند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما آن است که احترام لازم را به این شهدای عالی مقام داشته باشیم و پرچم خدمت را ایستاده نگهداریم، ادامه داد: به پاس خدمات ارزشمند «شهدای خدمت» امروز (یکشنبه) آئین گرامیداشت رئیس جمهور شهید و همراهانش را در ستاد ارتش و به صورت همزمان در سراسر یگان‌های ارتش برگزار می‌کنیم.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه شهید آیت الله آل هاشم سال‌های درخشان زیادی را در ارتش بودند، گفت: شهید آیت الله آل هاشم در مسئولیت ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و همچنین در دیگر سمت‌هایی که داشتند، مدام به فکر خدمت به مردم بودند.

رئیس ستاد ارتش تاکید کرد: شهید خلبان مصطفوی، شهید خلبان دریانوش و شهید قدیمی مهندس فنی این پرواز، همه این عزیزان از کارکنان مؤمن، متخصص، ایثارگر و با مهارت بالا بودند که در خدمت این پرواز قرار گرفتند؛ این عزیزان پروازهای زیادی را نیز تجربه کرده و از خلبانان مهم و تاثیرگذارارتش جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی کادر پروازی این پرواز تصریح کرد: این عزیزان ویژگی‌های خاصی داشتند، شهید مصطفوی برادر شهید بودند و حتی در کنار قبر برادر شهیدشان دفن شدند؛ همچنین شهید دریانوش نیز پدرشان جانباز ارتش هستند و شهید قدیمی نیز از عناصر متخصص و مهم فنی ارتش بودند.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه همه این شهیدان از عزیزان ما هستند، اظهار داشت: وظیفه ما بود که مراسم یادواره‌ای برای این عزیزان در ستاد ارتش برگزار کنیم؛ چراکه شهدا موجب سرافرازی و بالندگی جمهوری اسلامی ایران هستند و همه ما موظف هستیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان خاطرنشان کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیش از ۵۰ هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و به برکت خون این شهیدان است که انقلاب اسلامی پر قدرت تر از قبل به مسیر شکوفایی خود ادامه خواهد داد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر