۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸
کد خبر: ۷۴۰۰۲
وزیر کشور با اشاره به اینکه شیعه و سنی یکپارچه در دفاع از آرمان‌های انقلاب با هم هستند و دشمنان نمی‌توانند‌‌ در این سد پو‌لاین رخنه کنند، گفت: تروریست‌های جیش‌الظلم بدانند هرگز نمی‌توانند از دست رزمندگان ما فرار کنند و اراده رزمندگان ما اجازه نخواهد داد که لحظه‌ای آرامش داشته باشند.

به گزارش پایداری ملی به نقل از فارس ، احمد وحیدی وزیر کشور امروز در مراسم تشییع شهدای فراجا اظهار کرد: سبزقامتان نیروی انتظامی به پیروی از سردار سلیمانی به دیدار حق رسیده و به جمع یاران شهید خود پیوستند.

وی افزود: این جوانان با استقامت و شجاعت در دفاع از مردم این سرزمین و کیان کشور، لحظه‌ای به خود تردید راه ندادند و ایستادگی کردند و این شهدا از جان و مال خود گذشتند و به دست مزدوران خارجی و استکبار جهانی به لقا الله پیوستند.

وزیر کشور بیان‌کرد: این شهدا به نقطه ای از ایمان رسیدند که خداوند انها را خرید، دشمنان بدانند ازموده را ازمودن خطاست و این عزیزان همچنان در میدان حاضرند.

وحیدی گفت: گروهک جیش‌الظلم به فرمان تروریست‌های جهانی اقدام به شهادت جوانان عزیزمان کردند و بدانند هرگز نمی‌توانند‌ از دست رزمندگان ما فرار کنند.

وی تصریح‌کرد: اراده رزمندگان ما اجازه نخواهد داد که لحظه‌ای آرامش داشته باشند. شیعه و سنی یکپارچه در دفاع از آرمان‌های انقلاب با هم هستند و دشمنان نمی‌توانند‌‌ در این سد پو‌لاین رخنه کنند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر