۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
کد خبر: ۷۳۸۱۹
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه گفت: شکست رژیم صهیونیستی و افول آمریکا مایه آرامش و امنیت جهان است.

به گزارش پایداری ملی به نقل از مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه در جمع فرماندهان، مسئولان و مدیران نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی با جهش در عرصه تحولات سیاسی و امنیتی منطقه و جهان روبه رو است گفت: اتفاقاتی که در حال رخ دادن است تغییر مسیر تحولات جهان، تغییر آرایش قدرت و گسترش شعاع‌های بلند انقلاب اسلامی را نوید می‌دهد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی امروز همچون دندانی کرم خورده و پوسیده و از ریشه جدا شده است که زوال زودرس و پرشتاب خود را احساس می‌کند و آمریکایی‌ها هم متناسب با این زوال، فروپاشی شخصیت و اعتبار خود در نگاه جهانیان را درک کرده است، در مقابل رویش‌های دل انگیز و وسیعی از همراهی با ارزش‌های بزرگ انقلاب ما حتی در جغرافیای تحت سیطره نظام سلطه مشاهده می‌شود.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز گفتمان انقلاب اسلامی در حال فتح ذهن‌ها و قلب هاست، تصریح کرد: کرانه‌های انقلاب اسلامی در ابعاد اجتماعی و سیاسی به طرز شگفت انگیزی در حال گسترش است که این مهم به واسطه سازگاری شعائر انقلاب اسلامی با فطرت بشریت مورد اقبال همگان واقع و جهانشمول شده است و به هم پیوستگی سطوح اجتماعی در جهان مانند دریای مواجی کشتی‌های سرگردان سیاست مستکبران را در تلاطم امواج خود قرار داده است و همگان شاهد تقابل نور و ظلمت هستند.

وی با بیان اینکه امروز سرگردانی و ابهام راهبردی در رخسار و سیمای مقامات سیاسی آمریکا و کشورهای همراه با او در جنایات غزه قابل مشاهده است، ادامه داد: آمریکایی‌ها اکنون در مسیر ضلالت که منطق و هندسه ندارد، گرفتار شده‌اند و مانند کسی عمل می‌کنند که هدف نداشته و قادر به پیدا کردن راه نیست.

سرلشکر سلامی ایمان و آگاهی را سرمایه‌ای راهگشا توصیف و خاطرنشان کرد: تحولات اخیر و واکنش مردم جهان به مظلومیت غزه نشان می‌دهد در جبهه حق آگاهی و ایمان سرلوحه اقدامات قرار دارد، در حالی که دشمنان ما فاقد راهبرد و سیاست هستند و این عرصه تقابل حق و باطل به وسعت جغرافیای زمین است که در غزه نمود یافته است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در طول تاریخ هیچگاه آمریکا اینگونه منزوی نبوده است اظهار کرد: آمریکا امروز جایگاه جهانی گذشته خود را از دست داده است و برای رژیمی هزینه می‌کند که هیچ دستاوردی برای او ندارد و این نتیجه فقدان حکمت در هیأت حاکمه آمریکایی هاست.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: شکست رژیم صهیونیستی و افول آمریکا مایه آرامش و امنیت جهان است.

در پایان این مراسم با حضور فرمانده کل سپاه، نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئولان اشراف فرماندهی کل قوا، برگزیدگان سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه معرفی و با اهدای لوح از آنان تقدیر به عمل آمد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر