۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۹
کد خبر: ۷۳۶۶۰
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: نرم افزار غرب از حقوق بشر و بین الملل و غیره درحال فروپاشی است.

به گزارش پایداری ملی و به نقل ازتقریب، حجت الاسلام محمد عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس با اشاره به حوادث غزه و عملیات طوفان الاقصی، اظهار داشت: شوک ناشی از عملیات الاقصی، صهیونیسم و نظام استکبار را گیج و مَنگ کرده است.

وی ادامه داد : مسبب همه این جنایت‌ها آمریکایی‌ها هستند، هدایت کننده این جریانات و شریک جرم، آمریکایی‌ها هستند و مجرم اند.
 
امام جمعه بندرعباس بیان داشت: رژیم صهیونیستی دیگر قدرت سرپا ایستادن را ندارد و به همین دلیل رؤسای جمهور غرب برای دلداری و نگهداشتن آن یکی یکی به فلسطین اشغالی می‌روند.
 
وی اشاره کرد: امروز عصر ارتباطات است و نمی‌توانند جنایت کنند و دنیا با خبر نشوند، بخش عمده‌ای از حوادث را نمی‌توان کتمان کرد لذا در جریان جنگ غزه در جنگ روایت ها قرار داریم.
 
امام جمعه بندرعباس گفت: صهیونیست‌ها استاد جنگ رسانه و وارونه نشان دادن حقایق هستند، جهان اسلام نیاز دارد جای ظالم و مظلوم در جنگ فلسطین عوض نشود.
 
حجت الاسلام عبادی زاده بیان داشت: جوانان وارد عرصه جنگ روایت ها بشوند و بتوانیم دین خود را در تقابل حق و باطل ادا کنیم.
 
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به روز پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل یعنی دفاع بدون اسلحه، این اهمیت بسیاری دارد، در حوزه های نظامی کشور را به بازدارندگی رسانده اند که دشمن به راحتی نمی‌تواند آسیب برساند.

امام جمعه بندرعباس اشاره کرد: در حوزه‌های مختلف اجتماعی از حوادث غیر مترقبه تا سایر بخش ها بروز و ظهور پدافند غیرعامل اثرگذار است، نهادهای آموزشی این را جدی گرفته و آموزش بدهند.

حجت الاسلام عبادی زاده با اشاره به روز بسیج دانش آموزی گفت: رهبر انقلاب زمانی فرمودند نسبت به وضعیت تبلیغ نگران هستم، دلیل این نگرانی این است که موضوع مهم تبلیغ موجب می‌شود جامعه دچار استحاله فرهنگی شود.
 
وی ابراز کرد: نکته اصلی این مسئله نوجوانان هستند که نقطه آسیب پذیر و تعیین کننده سرنوشت و آینده جامعه هستند، علما و طلاب حوزه علمیه امروز بیشتر در کنار آموزش و پرورش باشند.
 
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: حضور طلاب در بین دانش آموزان دشمن را عصبانی کرده است، طلاب امروز به کمک آموزش و پرورش بیایند برای تربیت نسلی که آینده کشور دست آن‌هاست‌.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر