۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲
کد خبر: ۷۳۵۶۳
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:
سردار دکتر غلامرضا جلالی، در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایت اخیر رژیم صهیونیستی، جنایت «المعمدانی» را مصداق بارز نسل‌کشی عامدانه دانست.

به گزارش پایداری ملی، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه و بمباران بیمارستان المعمدانی بیانیه‌ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است:

انالله و اناالیه راجعون

شهادت مظلومانه صد‌ها انسان بیگناه در بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی شهر غزه، تاثر و خشم انسان‌های آزاده در سرتاسر دنیا را فراهم ساخته است. رژیم اشغالگر قدس ناتوان از هضم شکست و ناکامی بزرگ خود در قبال عملیات هوشمندانه و قاطعانه طوفان الاقصی، دست به کشتار دسته جمعی آشکار در نوار غزه زده و در این جنایات، از پشتیبانی تمام عیار آمریکا و اتحادیه اروپا برخوردار است.

شهادت نزدیک به هزار کودک فلسطینی در حملات رژیم متجاوز و اشغاگر صهیونیستی، بیانگر همین نسل کشی عامدانه است.

بدون شک جنایت اخیر در نوار غزه، جای هیچ گونه انفعال یا سکوتی را در قبال رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان غربی آن را باقی نخواهد گذاشت و آتش این جنایت، دامنگیر موجودیت نامشروع این رژیم اشغالگر خواهد شد.

در این میان، سازمان‌های بین المللی باید به حداقلی‌ترین وظایف خود در دفاع از حقوق حقه و مشروع فلسطینیان، خصوصا در شرایط خونین و غیر قابل تحمل کنونی پایبند باشند. قطعا عملکرد این سازمان‌ها و نهاد‌ها اکنون در معرض قضاوت همگان قرار گرفته و هرگونه اهمال عامدانه یا غیر عامدانه در این مسیر، منجر به سقوط بیشتر اعتماد عمومی به این مجامع خواهد شد.

در پایان ضمن اعلام آمادگی سازمان پدافند غیرعامل کشور جهت یاری‌رسانی به ملت مظلوم فلسطین تاکید می‌دارد نهاد‌های بین‌المللی در عرصه دفاع غیرنظامی می‌بایست با قید فوریت نسبت به کمک‌رسانی به این ملت مظلوم اقدام نمایند تا اندکی از آلام این ملت مظلوم کاسته شود.


سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر