۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸
کد خبر: ۷۳۴۰۲
فرماندار شهرستان اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی اردبیل ۲ ماه فرصت دارند تا سناریوهای تهدیدات پدافند غیرعامل را تهیه کنند.

به گزارش پایداری ملی به نقل از قدس آنلاین، سید محمد اعتماد اعجازی ظهر یکشنبه در جلسه پدافند غیر عامل شهرستان اردبیل اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان اردبیل تا دو ماه آینده فرصت دارند سناریوهای تهدیدات پدافند غیرعامل را تهیه کنند.

وی با تاکید بر اینکه نانوایان در شهرستان اردبیل نسبت به دوگانه سوز کردن نانوایی‌های خود اقدام کنند، افزود: مقرر شده است اجرای طرح دوگانه سوز کردن نانوایی‌ها در شهرستان اردبیل فازبندی شود.

فرماندار شهرستان اردبیل با اشاره به اهمیت و اولویت‌بندی این موضوع ادامه داد: اگر نانوایان این طرح را در زمان‌بندی مشخص اجرا نکنند سهمیه نان آن‌ها کسر شده و حتی نانوایی‌هایشان پلمپ خواهد شد.

اعتماد اعجازی بیان کرد: متأسفانه برخی دستگاه‌های اجرایی مهم در شهرستان اردبیل از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان مدیریت ندارد که این امر با توجه به حجم کاری بالای این سازمان در اردبیل خلل ایجاد کرده که نیاز است در این راستا برنامه‌ریزی لازم صورت انجام شود.

وی با اشاره به مسئله مهم آموزش و پرورش و مدارس افزود: قرار است دوره پدافند غیرعامل برای مدیران مدارس و مانور پدافند غیرعامل در پنج مدرسه شهرستان با محوریت آموزش برگزار شود.

فرماندار شهرستان اردبیل تصریح کرد: پیشگیری از حوادث احتمالی و مقابله با آن و آمادگی همه جانبه نیاز ضروری است که دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در این راستا برنامه‌ریزی هدفمند داشته باشند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر