۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
کد خبر: ۷۳۱۸۷
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد تسلیمی به سمت مدیرکل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، منصوب شد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن این حکم آمده است:

نظر شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ به سمت مدیر کل هوشمند سازی در مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی منصوب می‌گردید. علاوه بر پیشبرد امور جاری و اجرای وظایف مشخص شده و فعالیت‌ها در چارچوب اساسنامه شرکت و ضوابط و مقررات مربوطه، مأموریت جنابعالی در دوره جدید که انتظار می‌رود به آن اهتمام داشته باشید، شامل موارد ذیل است:

۱_ توسعه و بهبود فرآیند‌های کاری و عملیاتی حوزه فناوری اطلاعات و هوشمند سازی در سطح شرکت.

۲_ شناسایی و حمایت از همکاران مستعد جهت ارائه طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه به منظور کاهش وابستگی به بخش خصوصی یا شرکت‌های خارجی.

۳_ ایجاد روحیه کار تیمی در سطح اداره کل.

۴_ رعایت صرفه و صلاح شرکت به استفاده حداکثری از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان داخلی.

۵_ استقرار و بهره‌برداری کامل از سامانه مدیریت عملیات و کسب و کار شرکت (OSS/BSS).

۶_ ناظر و مجری پروژه‌های رزمایش سایبری نظیر رزمایش سایبری NTP، DNS، از طریق کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و با همکاری کمیته پدافند سایبری شرکت ارتباطات زیرساخت.

۷_ تقویت و توسعه همکاری‌های بین المللی در حوزه امنیت سایبری بخصوص موارد مرتبط با حوزه امنیت زیرساخت‌های ارتباطی.

۸_ ارتقا سطح نیرو‌های انسانی متخصص در حوزه امنیت با ترمیم و تکمیل ساختار نیرو‌های انسانی موجود و رعایت ملاحظات امنیتی.

۹_ مدیریت مرکز عملیات سایبری (TICSC) و مجری امنیت و شبکه ارتباطی شرکت جهت امن سازی و ساختارمند کردن امنیت شبکه‌های زیرساختی، کلیه سرویس‌ها و سامانه‌های شرکت و زیرساخت‌های ارتباطی شرکت.

امید است با اتکال به خدای سبحان، رعایت اخلاق اسلامی تقوای الهی با روحیه جهادی و با بکارگیری نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در راستای خدمت‌گزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق اهداف «دولت مردمی، ایران قوی» و فراهم کردن بستر‌های لازم برای تحقق فضای مجازی در تراز انقلاب اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمد توسلی متولد سال ۱۳۵۳، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته فیزیک است.

رئیس مرکز و معاون مرکز ماهر در سازمان فناوری اطلاعات، معاون مرکز pc ورامین، مشاور و دستیار مدیرعامل و معاون اداره کل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی از دیگر سوابق ایشان است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر