۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
کد خبر: ۷۲۷۲۶
ستادکل نیرو‌های مسلح:
ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۵ خرداد تاکید کرد: دشمن که همه راه‌های مقابله با نظام اسلامی را آزموده و به بن‌بست رسیده، با بهره‌گیری از جنگ ترکیبی و دستکاری ذهن و فکر نسل جوان می‌کوشد اهداف تخریبی خود را دنبال کند، اما جهاد تبیین و ترسیم واقعیات می‌تواند باطل‌السحر برنامه‌های دشمن در این آوردگاه نابرابر باشد.

به گزارش پایداری ملی، ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۵ خرداد و ارتحال امام خمینی (ره) با تاکید بر ۴۴ سال حیات پر افتخار انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

یوم الله ۱۵ خرداد، طلیعه شکل‌گیری فرایند فروپاشی نظام پوسیده شاهنشاهی و افول سلطه آمریکا در قالب استبداد داخلی و خارجی است که با نهضت امام خمینی (ره) و پشتیبانی ملت متدین و ظلم ستیز ایران اسلامی رقم خورد و ۱۵ سال پس از آن، با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در بهمن ۵۷ به بار نشست.

اکنون که ۴۴ سال از حیات پر افتخار انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، ملت ایران با وجود چالش‌های گسترده نظامی، امنیتی و اقتصادی در حوزه‌های داخلی و خارجی، توانسته است با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، به سلامت عبور کند. از این رو دشمن که همه راه‌های مقابله با نظام اسلامی را آزموده و به بن‌بست رسیده است، با بهره‌گیری از جنگ ترکیبی و دستکاری ذهن و فکر نسل جوان می‌کوشد اهداف تخریبی خود را دنبال کند، اما جهاد تبیین و ترسیم واقعیات، می‌تواند باطل‌السحر برنامه‌های دشمن در این آوردگاه نابرابر باشد.

ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد و تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهدا، با پیروی از آرمان‌های امام راحل و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به ملت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان می‌دهد که در حراست و حفاظت از این انقلاب و منافع ملت ایران ذره‌ای تردید به خود راه نخواهد داد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر