۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
کد خبر: ۷۲۱۷۸
مرکز اطلاع رسانی فراجا به نقل از سخنگوی پلیس اعلام کرد: شناسایی و دستگیری عوامل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در دستور کار فوری پلیس قرار گرفته که به‌ محض دستیابی به شواهد و مدارک متقن به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

به گزارش پایداری ملی به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ مرکز اطلاع رسانی پلیس در متنی به نقل از سخنگوی فراجا اعلام کرد:

"هم میهنان گرامی

فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن ابراز تاسف از اعلام مسموم شدن تعدادی از دانش آموزان دختر،به اطلاع می رساند بلافاصله پس از دریافت گزارش های مربوط به این موضوع، بررسی تخصصی برای شناسایی و دستگیری عوامل آن در دستور کار فوری پلیس قرار گرفته که به‌ محض دستیابی به شواهد و مدارک متقن به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

سخنگوی پلیس گفت: پلیس برای حفاظت و حراست از دانش آموزان و فرزندان عزیزمان در برابر اقدامات اخلالگران امنیت عمومی، تعداد گشت های ویژه و تخصصی ثابت و سیار را در اطراف مدارس و خوابگاه های دانشجویی افزایش داده است.

سردار منتظرالمهدی ادامه داد:به همه هم میهنان به ویژه دخترانِ عزیزمان، اطمینان می دهیم که با همکاری دیگر دستگاه های کشور و به فضل وکرم الهی با عوامل این اقدامات مجرمانه برخورد قاطع و به این عمل مذبوحانه خاتمه بخشیده و امنیت و آرامش روانی را به جامعه باز می گردانیم.

وی بیان کرد: دانش آموزان عزیز نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه پلیس ۱۱۰ اعلام و کمک رسانِ پلیسِ باشند."

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر