۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
کد خبر: ۷۲۰۰۵
سردار جلالی:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن دعوت از همه ملت ایران برای حضور در جشن مردمی پیروزی انقلاب اسلامی، اقدام حکیمانه مقام معظم رهبری در مورد عفو برخی فریب خوردگان فتنه اخیر را مصداق دیگری از جلوه‌های مردمی بودن و پایداری اجتماعی نظام اسلامی دانست که سبب خواهد شد فجر ۱۴۰۱ و روز ۲۲ بهمن امسال در تاریخ کشور جاودانه گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یادداشتی نوشت.

انقلاب اسلامی برخلاف بسیاری از انقلاب‌ها یک پدیده حزبی، جناحی، طبقه‌ای قشری و یا صنفی نبود. انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ یک جوشش و خروش از دل تمامی اقشار جامعه ایرانی و به تمام معنا مردمی بود.

جامعه‌ای که از فرومایگی و وابستگی پهلوی و خیانت‌های آن‌ها به ایران به تنگ آمده بود و پیشرفت و موفقیت خود را در سپهر تشکیل حکومتی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی می‌دید. در این مسیر، خمینی کبیر (ره) نقش دیده‌بان و رهبر انقلاب را بر عهده داشت تا این کشتی را به ساحلی امن برساند.

طی چهار دهه گذشته نیز موتور محرکه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی در مسیر پیشرفت، همان حضور، اراده و مشارکت مردمی بوده است و الا این نظام با دشمن‌های غدار و مکار قدم از قدم نمی‌توانست بردارد.

نظام جمهوری اسلامی در عمر کوتاه خود تاکنون انواع کودتاها، نقشه‌های براندازی، تحریم و تهدید، جنگ نظامی هشت ساله، ترور ناجوانمردانه مردم و مسئولان و... را دیده است، اما هیچکدام از این چالش‌ها نتوانسته است قطار پیشرفت کشور را متوقف و یا از ریل اصلی خارج کند.

آخرین نمونه آن غائله اخیر بود که دشمن تلاش داشت با یک فتنه پیچیده، خطرناک، ترکیبی و مبتنی بر جنگ رسانه‌ای و شناختی، کشور را دستخوش جنگی داخلی کند که بازهم با هوشمندی مردم ناکام ماند و دشمنان ملت روسیاه شدند.

عفو پدرانه، توام با سعه صدر و از موضع اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به برخی فریب خوردگان فتنه اخیر نیز مصداقی دیگری از جلوه‌های مردمی بودن و پایداری اجتماعی نظام اسلامی است که مطمئنا فجر ۱۴۰۱ و روز ۲۲ بهمن امسال را در تاریخ این کشور جاودانه خواهد کرد.

شنبه همه به میدان و خیابان‌ها خواهند آمد تا بگویند با وجود تمامی مشکلات و اعتراضاتی که البته به حق است همچنان پای آرمان‌های انقلاب و امام و رهبری ایستاده اند و از استقلال و امنیت ملی خود دفاع خواهند کرد.

ضمن دعوت از همه ملت ایران برای حضور در جشن مردمی پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام و شهدا تجدید بیعت می‌کنیم و اعلام می‌داریم تا آخرین قطره خون پاسدار ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر