۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
کد خبر: ۷۱۵۶۴
سهولت در جستجوی فضای مجازی
موتور جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد که دایره اطلاعات بیشتری به زبان فارسی در اختیار کاربران قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی به نقل از خبرگزاری آنا، مهدی امانی، عضو هیات مدیره شرکت تورین تن با اشاره به این که موتور جست و جوی ایران ساخت می‌تواند مکمل خوبی برای نمونه‌های خارجی باشد، گفت: موتور‌های جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد تا هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین مورد استفاده قرار گیرد و در دسترس کاربران برای بروزرسانی به صورت ساده قرار می‌گیرد.

**بومی سازی اطلاعات

موتور جست و جوی ایران ساخت می‌تواند سرعت در بروزرسانی را ارتقا دهد و اطلاعات را به صورت بومی در اختیار کاربران قرار دهد و آخرین خبر‌ها را به سرعت در دسترس قرار دهد. در موتور جست و جوی ایران ساخت می‌توان اقدامات متعددی قرار داد که شاید در موتور جست و جوی غیر ایرانی ممکن نباشد، زیرا آن‌ها به صورت تخصصی روی زبان فارسی و گویش‌های آن کار نکرده اند. موتور جست و جوی ایران ساخت این ظرفیت را ایجاد کرده است تا گویش‌های کردی و لری و حتی لهجه‌های مختلف نیز تیز قابلیت جست و جو در دایره اطلاعات را داشته باشند.

**ایجاد بالغ بر ۲۰ فرصت شغلی

مهم‌ترین مزیت موتور جست و جوی ایران ساخت توسعه زبان فارسی است و اگر از موتور جست و جوی دانش بنیان و شرکت‌های خصوصی حمایت شود، این موتور جست و جو می‌تواند راهگشا باشد.

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: شرکت تورین تن تاکنون موفق به ایجاد بیش از ۲۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم شده است و تلاش می‌کند تا با توسعه فعالیت‌های خود موقعیت‌های شغلی بیشتری ایجاد کند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر