۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
کد خبر: ۷۱۵۰۹
وزیر دفاع:
امیر سرتیپ آشتیانی گفت: این وزارتخانه مصمم به پیگیری اهداف و مأموریت‌های واگذار شده است و اجازه نمی‌دهد که دشمنان تمرکز ما را از موضوعات راهبردی منحرف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در نشست مشترک با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با مرور تحولات بین‌المللی و منطقه‌ای و ارائه تحلیلی از تهدیدات دشمنان گفت: وزارت دفاع مصمم به پیگیری اهداف و مأموریت‌های واگذار شده است و اجازه نمی‌دهد که دشمنان تمرکز ما را از موضوعات راهبردی منحرف کنند.

وزیر دفاع با اشاره به عملیات روانی بی‌سابقه و جنگ ترکیبی دشمن برای تحت تأثیر قرار دادن توانایی‌های قدرت‌ساز و ظرفیت‌های نقش‌آفرین جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه و بین‌الملل، تأکید کرد: تقویت مؤلفه‌های تولید قدرت، راهبرد اصلی ما در وزارت دفاع است و این مسیر با همت، قدرت و سرعت ادامه دارد و ما شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیر و رشد‌های جهشی هستیم.

در این نشست وحید جلال‌زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به آگاهی مناسب اعضای کمیسیون از پیشرفت‌های دفاعی کشور و طرح‌های در دست اجرا، ضمن ابراز خرسندی از دستاورد‌های جهشی حمایت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را از برنامه‌های دفاعی از اولویت‌های مجلس شورا اسلامی دانست.

همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این نشست دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و وزیر دفاع دستورات لازم را به مسئولان وزارت دفاع صادر کرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر