۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
کد خبر: ۷۰۹۸۷
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی عنوان کرد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت آغاز هفته فرماندهی انتظامی کشور،«فراجا» را از مردم و برای مردم دانست و تصریح کرد: دشمن آرزوی «تکرار جنگ سوریه» در ایران را به گور می‌برد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پایداری ملی، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی آغاز هفته فرماندهی انتظامی کشور را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:‌


بسم الله الرحمن الرحیم
کُونُوا قَوَّامِینَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ

برادر ارجمند سردار سرتیپ حسین اشتری
فرمانده محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تحیات وافره

بدین وسیله فرارسیدن هفته گرامی داشت خدمات و مجاهدت‌های هم‌سنگران خود را در فرماندهی انتظامی کشور صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همه برادران و خواهرانی که برای حفظ نظم، امنیت و انسجام ملی کشور بی‌دریغ خدمت‌رسانی می کنند آرزوی توفیق دارم.

مقارن شدن ایام نکوداشت «فراجا» با تلاش‌های برخی معاندین برای برهم زدن نظم و امنیت عمومی کشور، مظلومیت توام با اقتدار کارکنان خدوم این بخش مهم از نیروهای مسلح را نشان می‌دهد که با صبوری و نجابت برای استقرار نظم و امنیت عمومی جان خود را «برای مردم و نظام» در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

اکنون و پس از گذشتن چند هفته از آغاز دسیسه‌ها برای ناامنی در کشور به وضوح مشخص شده است که مسئله حجاب صرفا یک بهانه برای ایجاد آشوب و اغتشاش و پیگیری پروژه همیشه ناکام براندازی نظام از سوی منافقین و معاندین بوده است. به راستی که این جریان چه زود لوای اعتراضی خود را رها و زشتی و خشونت رو عریان کرد و نشان داد که نه تنها مدافع حقوق زنان نیست بلکه به دنبال برهم زدن امنیت حضور زنان در فضای عمومی کشور است.

همانطور که بارها اشاره کرده‌ایم نیروی انتظامی «از مردم و برای مردم» است و هرکسی به دنبال تضعیف نیروی انتظامی باشد قطعا در مسیری خلاف منافع ملی و امنیت عمومی حرکت کرده است.

همگان باید بدانند که امنیت عمومی کشور به عنوان زیرساخت امنیت ملی، مهمترین بستر توسعه و پیشرفت کشور است.

مهمترین هدف دشمن در جنگ ترکیبی اخیر توسعه نارضایتی‌ها و ایجاد اغتشاش در مسیر پروژه «سوریه‌سازی» ایران است. آرزویی که دشمن با بصیرت ملت ایران، هوشیاری نیروهای مسلح، درایت مسئولان نظام و تدابیر مقام معظم رهبری با خود به گور می‌برد.

در پایان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدای فرماندهی انتظامی به ویژه در ایام دفاع مقدس و همچنین در تامین نظم و امنیت عمومی و ادای احترام به جانبازان و ایثارگران این فرماندهی، برای همه براداران و خواهرانم در فراجا آرزوی توفیق خدمت به مردم در ذیل سایه تدابیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از پیشگاه ایزد منان خواستاریم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر