۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
کد خبر: ۷۰۸۱۹
سرلشکر رشید:
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) گفت: هرگونه اقدامات تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی علیه ایران، بر اساس حمایت آمریکا ارزیابی می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح نسبت به آن قطعی و هم سطح خواهد بود.

به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) در جمع فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و در رزمایش «اقتدار نیروی زمینی ارتش» با اشاره به اظهارات رسمی مقامات جنایتکار رژیم صهیونیستی و پذیرش مسئولیت تهدید به اقدام امنیتی _ نظامی علیه تاسیسات هسته‌ای، منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: از نظر قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص)، رژیم صهیونیستی به عنوان تهدید امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در اولویت نخست قرار دارد.

سرلشکر رشید ادامه داد: از نظر این قرارگاه هرگونه اقدامات تهدیدآمیز رژیم غاصب صهیونیستی علیه منافع و امنیت ملی ایران، براساس اطلاع، هماهنگی و حمایت آمریکا ارزیابی می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح نسبت به آن قطعی و هم سطح خواهد بود. تمام عناصر و جریانات مزدور و دولت هایی که به رژیم صهیونیستی برای تهدید امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند، هزینه اقدامات را پرداخت خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به برگزاری رزمایش نیروی زمینی، گفت: فرماندهان نیروی زمینی ارتش با اشراف اطلاعاتی و با تلاش و مجاهدت، نه تنها تحرکات دشمن را به طور کامل رصد می کنند بلکه از آمادگی رزمی بسیار بالایی برای استفاده از قدرت در مقابل هر متجاوز و تهدیدی برخوردارند.

وی تصریح کرد: رزمایش «اقتدار نیروی زمینی ارتش» مطابق با جنگ‍ های آینده و تهدیدات پیش بینی شده طرح‌ریزی‌ و عملیاتی شده است

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر