۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
کد خبر: ۷۰۵۹۴
سردار رحیمی تاکید کرد:
معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: کارگروه قضایی شورای پدافند غیرعامل موظف هستند نسبت به عدم اجرای برنامه های ابلاغی به دستگاه‌های اجرایی حساس باشند.
نظارت کارگروه قضایی شورای پدافند غیرعامل استان‌ها بر اجرای برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی
به گزارش پایداری ملی، سومین شورای پدافند غیرعامل استان یزد به ریاست دکتر مهران فاطمی استاندار و با حضور سردار رسول رحیمی معاون امور استان‌ها سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر سعید رحیمی معاون امور فاوا سازمان پدافند غیرعامل کشور و معاونین استاندار و سایر اعضا شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

در این جلسه، احمد گنجی مدیرکل پدافند غیر عامل استان یزد گزارشی از عملکرد شورای پدافند غیر عامل استان ارائه کرد.

مدیرکل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات استان گزارشی از روند ساخت مرکز داده های همراه در استان را ارائه کرد.

دکتر سعید رحیمی معاون فاوا سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز در ادامه با ارائه مطالبی در مورد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نسبت به رعایت مقررات پدافند غیر عامل در این حوزه تاکید کرد.

در ادامه سردار رسول رحیمی معاون امور استانها سازمان پدافند غیر عامل کشور و رئیس کارگروه بازرسی و نظارت قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در سخنانی نسبت به عادی انگاری شرایط بیماری کرونا هشدار داد. 

وی بازدیدهای خود از زیرساخت‌های حوزه سلامت استان یزد را مثبت ارزیابی کرد و از مسئولین استان خواست تا با اهتمام در اجرای پروتکل‌های بهداشتی فشار بیماری کرونا را از دوش کادر درمان بردارند.

سردار رحیمی همچنین در حوزه پدافند غیر عامل نسبت به اجرای بند ح تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ تاکید کرد و گفت: کارگروه قضایی شورای پدافند غیرعامل موظف هستند نسبت به عدم اجرای برنامه های ابلاغی به دستگاه‌های اجرایی حساس باشند.

اولویت‌های پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۱ و نیز تهدیدات پیش رو از جمله دیگر محورهای مورد تاکید سردار رحیمی در این جلسه بود.

استاندار یزد نیز در این جلسه از سازمان پدافند غیر عامل کشور به خاطر حمایت‌ از طرح احداث مرکز داده‌های پشتیبانی دستگاه‌های کشور در یزد تشکر و بر لزوم اجرای برنامه‌های مصوب در حوزه پدافند غیرعامل با هماهنگی اداره کل پدافند غیر عامل استان تاکید کرد.

بازدید از زیرساخت‌های حوزه سلامت استان یزد

سردار رسول رحیمی معاون امور استانها سازمان پدافند غیر عامل کشور و رئیس کارگروه بازرسی و نظارت قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در بازدید از بیمارستان شهید صدوقی یزد از نزدیک در جریان روند درمان بیماران کرونایی قرار گرفت. این بیمارستان همچنین در حوزه پدافند غیرعامل دارای مخزن اکسیژن مایع و ژنراتور تامین برق اضطراری است. 

وی همچنین از مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهر یزد، به عنوان یکی از زیرساختهای حوزه سلامت استان بازدید کرد. 

بازدید از مرکز CBRNE یزد، برنامه دیگر سردار رحیمی بود که در این بازدید، وی از نزدیک در جریان آموزش تیم حرفه‌ای مقابله با حوادث شیمیایی قرار گرفت. 

در جریان این بازدید مقرر گردید استاندار یزد بازدیدی از مرکز مذکور داشته و اقدامات لازم جهت رفع موانع قانونی صورت پذیرد.



گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر