۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
کد خبر: ۷۰۵۱۶
فرمانده نیروی قدس:‌
سردار قاآنی گفت: حداقل روزانه ۱۵ عملیات علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس انجام می‌شود که آنها حتی از ترس جانشان داخل شهرک‌ها را هم حصارکشی کرده‌اند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آیین شب وداع عاشورایی با سه پیکر مطهر کربلایی شهدای مدافع حرم «سرادر شهید حاج رحیم کابلی»، «پاسدار شهید مصطفی تاش‌موسی» و «روحانی شهید محمدامین کریمیان» شامگاه جمعه 14 مرداد 1401 مصادف با شب هشتم ماه محرم الحرام با حضور سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه و با حضور گسترده مردم در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

سردار قاآنی، با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تبریک بازگشت پیکر‌های شهدای تازه تفحص‌شده مدافع حرم از جبهه مقاومت سوریه، با اشاره به اینکه مردم استان مازندران در دوره‌های مختلف از پیروزی انقلاب تا دفاع مقدس و دفاع از حریم آل‌الله گام‌های عملی برداشتند، گفت: سرمایه استان مازندران وجود بیش از 10 هزار و 400 شهید و 43 شهید مدافع حرم و وجود بیش از 1200 امامزاده واجب التعظیم است که این نشان‌دهنده آن است که مردم این خطه مدافع فرزندان آل‌الله بوده‌اند و ولایتمداری خویش را نیز به اثبات رساندند.

سردار قاآنی با اشاره به پیشینه تاریخی و مذهبی مازندران، که در طول 1400 سال گذشته تاکنون مدافع حرم بوده و هستند، افزود: مردم مازندران در طول تاریخ فراتر از مرزهای جغرافیایی هر جا که باید از مظلوم دفاع کرد، به‌صف می‌شوند.

سردار قاآنی در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی‌های شهدای مدافع حرم اشاره کرد و گفت : شهدای مدافع حرم زندگی باعزت را به ملت‌های دیگر آموختند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با تأکید بر اینکه "امروز در سراسر عالم انسان‌هایی که به‌دنبال زندگی عزتمندانه هستند، از شهدا الگو می‌گیرند"، خاطرنشان کرد: انسان‌های آزاده با وجود همه فشارهای استکبار،در اوج مظلومیت ایستاده‌اند و در مسیر شهدا حرکت می‌کنند.

سردار قاآنی با تصریح بر اینکه حماسه در مقابل زیاده‌خواهی‌های سران استکبار همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: مدافعان حرم با عزت جنگیدند چرا که شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین(ع) و ادامه‌دهنده مسیر آن حضرت هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه با اشاره به حماسه ششم بهمن مردم آمل هم ابراز کرد: مردم استان مازندران همراه با رزمندگان اسلام مدافع مردم مظلوم هستند و خالصانه برای دفاع از اسلام جنگیدند و افتخار آفریدند.

سردارقاآنی با تأکید بر اینکه اقامه عزای حسینی تداوم قیام عاشورا است، افزود: شهدای مدافع حرم فرزندان امام حسین(ع) هستند و نباید درس‌ها و ویژگی‌های قیام عاشورا فراموش شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه با یادآوری زندگی عزتمندانه شهدای مدافع حرم اضافه کرد: امروزه شهدای مدافع حرم تعلق به آب و خاک را شکسته‌اند و فراتر از مرزهای جغرافیایی از حرم دفاع می‌کنند.

سردار قاآنی با تصریح بر اینکه محور مقاومت به‌برکت خون شهدای مدافع حرم همچنان پابرجا مانده است، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که ما در هر عرصه‌ای از میدان مقاومت وارد شویم عزت و سربلندی برای انقلاب وجود دارد.

فرمانده نیروی قدس با اعلام اینکه "دشمنان باید بدانند هیچ‌گاه از خباثت‌ها و جنایت‌هایشان درحق مظلومان منطقه و هر نقطه جغرافیایی غافل نخواهیم شد"، گفت: اگرچه دشمن پاسخ دشمنی‌های خود  را در بسیاری از موارد در زمان بسیار کوتاهی گرفته است اما  هر کدام که باقی ماند، ما برای آن برنامه داریم.

سردار قاآنی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی رو به اضمحلال است، تصریح کرد: هر روز شاهد هستیم که ضریب امنیتی رژیم صهیونیستی در حال افول است.

به‌گفته فرمانده نیروی قدس سپاه مبارزان فلسطینی در حال برنامه‌ریزی هستند تا در زمان مناسب آخرین ضربات را بر پیکر پوسیده رژیم صهیونیستی وارد کنند.

وی خاطرنشان کرد: حداقل روزانه 15 عملیات علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس انجام می‌شود که آنها حتی از ترس جانشان داخل شهرک‌ها را هم حصارکشی کرده‌اند.

سردار قاآنی با بیان اینکه نظام اسلامی همانند گذشته پشتیبان و حامی مظلومان فلسطینی است، خاطرنشان کرد: فرزندان اسلام در سرزمین‌های اشغالی، غزه و لبنان تربیت‌شده مکتب امامین انقلاب هستند و آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند در مقابل این قهرمانان مقاومت کنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان تأکید کرد: فرزندان اسلام در سرزمین‌های اشغالی به ظرفیتی رسیدند که نیازهای‌شان را خودشان برطرف می‌کنند و فرزندان پرورش‌یافته مکتب شهدا، در برابر رژیم اشغالگر قدس تا پیروزی کامل ایستادگی می‌کنند.


گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر