۲۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
کد خبر: ۷۰۳۲۹
وزیر بهداشت با بیان این که تعداد مراجعه مردم ما به مراکز واکسیناسیون برای دریافت دز یادآور افزایش یافته، افزود: در عین حال همچنان به مردم عزیز توصیه می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی همچون فاصله گذاری و استفاده از ماسک را رعایت کنند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام عین‌‌‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه همایش ملی «لاله های سپید» که به مناسبت بزرگداشت شهدای مدافع سلامت و تجلیل از خانواده های معظم این شهدا برگزار شد ، در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید امامت و ولایت، غدیر خم اظهار داشت: مردم عزیز حتما در نظر داشته باشند که در محیط‌های بسته همچون اتوبوس، هواپیما، قطار و مترو از ماسک استفاده کنند و امیدواریم که این پیک را با موفقیت پشت سر بگذاریم. 

وی گفت : همان گونه که قبلا اعلام کردم وارد پیک هفتم کرونا شده ایم و خوشبختانه مردم همچون گذشته همراهی و همکاری زیادی دارند.
 
 عین‌‌اللهی تاکید کرد: مراکز بهداشتی و درمانی ما آمادگی لازم را  برای ارائه خدمات دارند، اما امیدواریم  نیاز نشود که  مردم به مراکز  درمانی مراجعه کنند
 
وی در پاسخ به پرسشی درباره  شایعات مبنی بر تزریق برخی واکسن های تاریخ گذشته، گفت: هیچ کس حق ندارد واکسن تاریخ گذشته به مردم تزریق کند. واکسن ها دارای کد یو آی دی هستند که تاریخ آن مشخص است و هیچ تغییری داده نمی شود.
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: سازمان غذا و دارو نه تنها بر واکسن بلکه بر همه داروها نظارت دارد و‌ جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر