۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
کد خبر: ۷۰۱۳۵
همزمان با برگزاری ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی، از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور و با همکاری دانشگاه بقیه الله (عج)، نخستین نمایشگاه دستاوردها و محصولات دانش بنیان در حوزه پدافند شیمیایی در تهران افتتاح شد.
به گزارش پایداری ملی، همزمان با برگزاری ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی، از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور با همکاری دانشگاه بقیه الله (عج) که با حضور سردار دکتر محسن ساسانی؛ جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار حسن عراقی زاده؛ رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان ستاد کل نیروهای مسلح، مدیران کل پدافند غیرعامل استانها، مدیران عامل صنایع شیمیایی کشور، افسران HSE زیرساختهای شیمیایی کشور، اساتید دانشگاه و نخبگان حوزه پدافند شیمیایی در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، نخستین نمایشگاه دستاوردها و محصولات دانش بنیان در حوزه پدافند شیمیایی در تهران افتتاح شد.

شعار نمایشگاه "پدافند شیمیایی، فراگیر و دانش بنیان" است که در این نمایشگاه سعی شده تا محصولات تولید ملی و دانش بنیان ایران در حوزه پدافند شیمیایی با عرضه خود شرکت ها صورت گیرد تا به ارتقای سطح کیفی این محصولات نیز افزوده شود.

این نمایشگاه در تاریخ ۷ و ۸ تیرماه سال جاری در محل موزه انقلاب اسلامی دفاع مقدس تهران در حال برگزاری است. 

ایجاد مصونیت و کاهش آسیب پذیری، پیشگیری و آمادگی در برابر تهدیدات، کشف و شناسایی، امداد و نجات، درمان، رفع آلودگی و... نیازمند استفاده از روشهای علمی بر پایه دانش بومی روز می باشد که از اهداف پدافند شیمیایی است.

افتتاح نخستین نمایشگاه دستاوردها و محصولات دانش بنیان در حوزه پدافند شیمیایی
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر