۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
کد خبر: ۷۰۱۱۳
با ارسال پیامی صورت گرفت
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی از خدمات حجت الاسلام طائب در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر کرد.
به گزارش پایداری ملی در پیام سردار دکتر غلامرضا جلالی آمده است؛

بسمه تعالی

برادر گرانقدر

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسین طائب

با سلام و تحیات وافره

اکنون که دوره مسئولیت حضرتعالی در ریاست سازمان اطلاعات سپاه به پایان رسیده است، بدینوسیله مراتب قدرشناسی و سپاسگزاری خود را از تلاش‌ها و مجاهدات‌های خالصانه، فداکارانه و شبانه‌روزی شما که منتج به اقداماتی ارزنده‌، تاثیرگذار و سرنوشت ساز شده است، اعلام می‌نمایم.

آثار و برکات مدیریت عالمانه و نگاه راهبردی در کنار ویژگی‌های شاخص شخصیتی حضرتعالی در سازمان اطلاعات سپاه در عرصه اقتدار، امنیت، خنثی‌سازی فتنه‌ها و پشتیبانی اطلاعاتی از ماموریت های پدافند غیرعامل در کشور سرمنشا خدماتی است که برای سالها، ماندگار و متبلور خواهند ماند.

مجاهدت و فداکاری‌های حضرتعالی در همه عرصه‌‎های خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چه در معاونت فرهنگی سپاه و سازمان بسیج مستضعفین و چه در سازمان اطلاعات سپاه، الگویی برای نسل جوان و انقلابی کشور در عرصه های مختلف دفاعی و امنیتی کشور خواهد بود. 

سلامتی و توفیقات روز افزون آن برادر ارجمندم را در سایه الطاف و عنایات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری های حکیمانه مقام معظم فرمانده کل قوا از درگاه قادر متعال خواستارم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر