کد خبر: ۶۹۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹
مدیر کل هوا شناسی استان تهران:
مدیر کل هوا شناسی استان تهران از نفوذ متناوب سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: وقوع رگبار و رعد و برق تا دوشنبه 12 اردیبهشت ماه در استان تهران پیش بینی می شود.
به گزارش پایداری ملی به نقل از مهر، مجتبی جلالی ، در خصوص وضعیت جوی و آب و هوایی استان تهران اظهار داشت: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب سامانه بارشی همراه خواهد بود.

جلالی گفت: با توجه به این سامانه که از روز گذشته تا روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در آسمان استان تهران نیمه فعال است شاهد آسمانی ابری در بعضی ساعات‌ها ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید خواهیم بود.

وی افزود: طی نهم تا ۱۲ اردیبهشت ماه در ساعات بعد از ظهر رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد به ویژه روزهای شنبه و دوشنبه در ساعات بعد از ظهر تا شب و پدیده مه در ارتفاعات پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی استان تهران عنوان داشت: با فعالیت مجدد سامانه بارشی از بعد از ظهر سه‌شنبه گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد مورد انتظار است همچنین در این نقاط به ویژه بخش‌های جنوبی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: