کد خبر: ۶۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:
رئیس سازمان پدافند غیر عامل با بیان اینکه عبرت‌های پدافند غیرعامل گفت: برنامه جامع پدافند زیستی و مقابله با کرونا تقدیم دولت می‌شود.
به گزارش پایداری ملی به نقل از میزان، سردار غلامرضا جلالی، با اشاره به برخی برنامه‌های مهم سازمان پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۰، گفت: جابجایی در دولت، برنامه‌های ما را دچار یک وقفه کوتاه‌مدت کرد، ولی خوشبختانه دولت سیزدهم و آقای رئیسی نگاه ویژه‌ای به بحث پدافند غیرعامل دارند.

*دولت دوازدهم، فهم غلطی نسبت به پدافند غیرعامل داشت

رئیس سازمان پدافند غیرعامل تأکید کرد: دولت دوازدهم، فهم غلطی نسبت به پدافند غیرعامل داشت، دولت قبل نسبت به پدافند غیرعامل، کارشکنی‌های زیادی داشت.

جلالی با اشاره به اینکه عبرت‌های پدافند غیرعامل را باید از دولت دوازدهم بگیریم، تصریح کرد: دولت دوازدهم اعتقادی به پدافند غیرعامل نداشت.

*دولت سیزدهم رویکردی اجرایی و فهم بالایی از موضوعات دارد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه دولت سیزدهم رویکردی اجرایی و فهم بالایی از موضوعات دارد، اضافه کرد: ما در دولت جدید، به راحتی برنامه‌ها را اجرا و به جلو خواهیم برد.

*توسعه عمیق پدافند سایبری و زیرساخت‌های حیاتی و مهم در برابر تهدیدات، از مأموریت‌های مهم سازمان پدافند غیر عامل

جلالی توسعه عمیق پدافند سایبری و زیرساخت‌های حیاتی و مهم در برابر تهدیدات را از برنامه‌ها و مأموریت‌های مهم سازمان پدافند غیر عامل دانست و تصریح کرد: تلاش ما در این راستاست که یا تهدیدات را غیر ممکن و یا به حداقل برسانیم.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با اشاره به برنامه جامع این سازمان در حوزه پدافند زیستی و مقابله با کرونا، اضافه کرد: این برنامه‌ها را خدمت دولت سیزدهم و ستاد ملی مبارزه با کرونا تقدیم می‌کنیم.

جلالی اظهار داشت: در بحث ارتقای آمادگی عمومی کشور، نیز دستور عمل برای واحدهای مختلف گردآوری کردیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: