کد خبر: ۶۵۸۵۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش گفت: در بحث کرونا، بیمارستان‌های ارتش همچنان به وظایف خود عمل می‌کنند و در مناطق محروم نیز مانند سیستان و بلوچستان، نیروهای ما پای کار هستند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم تجلیل از خدمتگزاران نیروهای مسلح در عرصه سلامت و مقابله با بیماری کرونا که امروز در مسجد جهاد ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، درباره فعالیت‌های ارتش در زمینه مقابله با کرونا، گفت: آنچه دست ما بوده که امانت ملت است، در بحث کرونا به کار گرفتیم. همه دست‌اندرکاران پای کار آمدند و همه ظرفیت‌های بیمارستانی ارتش در این عرصه به کار گرفته شده است.

وی افزود: در بحث کرونا، بیمارستان‌های ارتش همچنان به وظایف خود عمل می‌کنند و دو سه ایستگاه خودرویی برای تزریق واکسن کرونا دایر کردیم که خیلی مرتب و منظم وظایفشان را انجام می‌دهند. در مناطق محروم نیز مانند سیستان و بلوچستان نیروهای ما پای کار هستند.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش امانت ملت است و به دستور فرمانده معظم کل قوا هر جا لازم باشد در خدمت ملت است. ما این را نعمت خدا می‌دانیم و شکرگزاریم.

سرلشکر موسوی همچنین با اشاره به حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش در اقیانوس اطلس، گفت: کار بزرگی انجام شده و لازم است در همه ابعاد روی آن کار شود.

وی تصریح کرد: این یک اقدام راهبردی است که تغییری راهبردی ایجاد کرده و امروز موازنه و معادلات را به هم زده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: