کد خبر: ۶۴۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
پیام سردار جلالی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر
سردار دکتر غلامرضا جلالی در پیامی به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد، فتح خرمشهر را نماد قدرت ملی ایران اسلامی عنوان کرد و تاکید کرد: خودباوری «مقاومت» معادلات خاورمیانه را تغییر داده است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پدافند غیرعامل کشور، در پیام سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر آمده است؛

 در روزشمار کتاب تاریخ پرفراز و نشیب ملت ایران برگ‌های زرینی که غرور ملی را در ذهن هر ایرانی غیرتمندی که دل در گرو وطن دارد زنده می‌کند کم نیستند که بدون شک سوم خرداد یکی از همین روزهای ماندگار در حافظه تاریخی ملت ایران است.

فتح خرمشهر نماد قدرت ملی ایران اسلامی است

اما آنچه سوم خرداد را متمایز کرده است نه فقط لذت بازپس‌گیری تکه‌ای از خاک وطن که طعم شیرین پیروزی همه ایمان به خدا در برابر همه بندگی شیطان است.
فتح خرمشهر نماد قدرت ملی ایران اسلامی است چرا که وقتی تمام عالمیان پشت به پشت هم داده و مدرن‌ترین سلاح‌ها را در اختیار صدام گذاشته بودند اراده ملتی با دستان خالی بر همه آنها غالب و پیروز شد. 

فتح خرمشهر نشان داد «ما می توانیم»

بازخوانی عملیات بیت المقدس که منجر به حماسه آزادی سازی خرمشهر شد، به ما نشان می دهد که «اگر بخواهیم» تنها با تکیه بر ایمان و اراده مردمی وتبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه «می‌توانیم».

غزه در برابر اسرائیل غاصب پیروز است به برکت فتح خرمشهر

اما آنچه امسال طعم شیرینی سوم خرداد را برای ما بیش از پیش کرده است، همزمانی این روز تاریخی با فتح کبیر نیروهای مقاومت فلسطین در مقاومت 12 روز است و چه تقارن عجیبی. چرا که همانطور که حماسه سوم خرداد شاهدی بر پوشالی و تبلیغاتی بودن قدرت صدام بود و زمینه پیروزی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس را مهیا کرد، پیروزی مقاومت 12 روزه نیز پوسیدگی درونی رژیم صهیونستی را که ساخته و پرداخته رسانه‌های مزدورشان بود به جهان نشان داد. حالا همه می دانند که تا پیروزی نهایی و محو کامل رژیم صهیونیستی که از سوی رهبر عزیزمان حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) وعده داده شده است راهی نیست و غزه در برابر اسرائیل غاصب پیروز است به برکت فتح خرمشهر.

روحیه خودباوری امروز معادلات خاورمیانه را تغییر داده است

حماسه سوم خرداد و پیروزی مقاومت 12 روز فلسطین همانا تحقق عینی وعده الهی است که اگر مسلمانها بایستند بر قدرت‌های طاغوتی پیروز می‌شوند و سرنوشت هر ملتی به دستان خودش رقم خواهد خورد. همین روحیه خودباوری است که امروز معادلات خاورمیانه را تغییر داده است

خرمشهرها در پیش است

اکنون نیز خرمشهرها در پیش است. میدانی بسیار سخت‌تر از جنگ نظامی و آن حفظ عزت و اقتدار کشور است. جنگ امروز، جنگ اراده‌هاست که این میدان نیز باید به دست جوانان انقلابی فتح شود.

انتخابات پرشور ۱۴۰۰ یک فتح دیگر برای انقلاب اسلامی است

اکنون نیز میدانگاه دیگری در پیش است که اهمیت آن اگر از فتح خرمشهر بیشتر نباشد کمتر نیست و آن انتخابات 1400 است. اکنون دشمنان ما از تمام ابزارهای تبلیغاتی جنگ نوین و شناختی علیه ملت ما استفاده کرده‌اند تا با بزرگنمایی ضعف‌ها و کمبودها، باعث دلسردی و مانع از حضور حماسی مردم ایران بر سر صندوق های رای شوند.

این همان پیچ تاریخی است که ایمان داریم ملت ایران سرافرازتر از همیشه از آن خواهد گذشت و انتخابات پرشور ۱۴۰۰ یک فتح دیگر برای انقلاب اسلامی خواهد شد که هر ایرانی آزاده از یادآوری آن احساس غرور کند.

یاد و خاطره همه شهدای عظیم الشأن دوران دفاع مقدس، جبهه مقاومت و همه حماسه سازان عرصه جهاد و شهادت را گرامی می داریم و بر آنها درود فرستیم.

فتح خرمشهر نماد قدرت ملی ایران اسلامی/خودباوری «مقاومت» معادلات خاورمیانه را تغییر داده است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: