۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
کد خبر: ۶۱۸۷۰
در پی ارتحال آیت الله محمد یزدی، سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور پیامی صادر کرد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پدافند عامل کشور، متن این پیام به شرح زیر است؛

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال فقیه عالیقدر و نماینده مجلس خبرگان رهبری، حضرت آیت الله محمد یزدی، باعث تأسف و اندوه فراوان گردید. این ضایعه‌ اسفبار مایه‌ تالم همه‌ کسانی است که به علم، پارسایی، مجاهدت و خدمات با ارزش ایشان به نظام اسلامی آشنا هستند.

این عالم وارسته از جمله مبارزین پیشرو در قیام علیه رژیم ستمشاهی بود که در این راه بارها و بارها از سوی عمال رژیم مورد شکنجه قرار گرفت، به زندان افتاد و تبعید شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره به عنوان معتمد امام و رهبری در خدمت نظام و بازوی توانای ایشان بود. خدمات و کمک‌های شایان توجه ایشان به رزمندگان در جبهه‌های حق علیه باطل هرگز از یادها نخواهد رفت. این مجاهد نستوه، با اعتقادی راسخ به ولایت فقیه، کارگزاری با وفا در مهمترین ارکان نظام جمهوری اسلامی، از جمله شورای نگهبان، دستگاه قضا و مجلس خبرگان رهبری بود که اقدامات ایشان، آثار و برکات بسیاری برجای نهاده است.

مصیبت ارتحال این یار دیرین امام و رهبری را به پیشگاه مقدس حضرت ولی‌عصر(عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز، خانواده مکرم و همه وابستگان، شاگردان، همکاران و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می‌کنم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال خواستارم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور
سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر