۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کد خبر: ۶۱۸۴۷
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت سردار دکتر علی اصغر زارعی جانشین سابق سازمان پدافند غیرعامل کشور را تسلیت گفت.
به گزارش پایداری ملی، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت علی اصغر زارعی، جانشین سابق سازمان پدافند غیرعامل کشور را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج شهادت‌گونه سردار رشید اسلام دکتر علی اصغر زارعی از بنیان‌گذاران فاوا و جنگ‌های الکترونیک سپاه و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی موجب اندوه فراوان گردید.

مجاهدت‌های سترگ و تلاش‌های ارزنده و تاثیرگذار آن سردار عالیقدر در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش‌آفرینی در پی‌ریزی و تاسیس فاوا و جنگ الکترونیک در این نهاد مقدس و پشتوانه‌سازی برای موفقیت‌ها و پیروزی‌های غرورانگیز فرماندهان و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و سپس ایفای نقش‌های مومنانه و عالمانه در قامت نماینده در خانه ملت و نیز یک استاد بسیجی در بسیج اساتید کشور که تصویری باشکوه از یک عنصر مومن، انقلابی، مجاهد و خدوم پای آرمان‌های انقلاب، نظام و ملت عظیم‌الشأن ایران و منافع و مصالح ملی ترسیم کرده است، می‌تواند یاد، نام و خاطره او را زنده و راهگشای پویندگان عزت ،اقتدار و اعتبار جهانی این سرزمین قرار دهد.

 فقدان آن شخصیت مخلص، دلسوز و مردمی را به خانواده معظم ایشان و آحاد همکاران و علاقه‌مندان وی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت کبریایی برای آن  فقید سعید رضوان و جنت الهی و همجواری با سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع) و برای بازماندگان و داغدیدگان معزز صبر و شکیبایی و سکینه قلبی طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر