کد خبر: ۶۰۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جبهه باطل برای شکست ایران اسلامی اتحاد بی‌سابقه‌ای شکل داده است که به اذن خداوند با شکست روبه‌رو می‌شود.
به گزارش پایداری ملی به نقل از تسنیم، سردار علی فدوی شامگاه جمعه در آئین بیست و سومین جلسه یادگاران لشکر 10 سید‌الشهدا(ع) استان البرز، با گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس اظهار داشت: شهداء جایگاه ویژه و رفیعی را در پیش خداوند دارند و برگزاری این چنین برنامه‌ها نه فقط برای برافراشتن یاد و نام  شهدا بلکه برای ما لازم است؛ چه آنکه یکی از عالی ترین رتبه‌ها در نزد خداوند شهادت در راه حق است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه "تنها دو حزب در جهان وجود دارد، که یکی حزب خدایی و دیگری حزب شیطانی است" بیان‌کرد: جبهه حق و باطل در حال حاضر در دنیا مشخص است و تاکنون به این اندازه جبهه باطل برای مقابله با جبهه حق اتحاد نداشته است.

سردار فدوی با اشاره به اینکه "دشمن 41 سال و هفت ماه است که به ایران اسلامی هجمه وارد کرده" تصریح کرد: دشمنان در طول این مدت حتی یک پیروزی در برابر ایران اسلامی نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه "جبهه باطل برای شکست ایران اسلامی اتحاد بی‌سابقه‌ای شکل داده است" گفت: این همگرایی جبهه باطل در نهایت و به اذن خداوند با شکست روبه‌رو می‌شود و جبهه حق به پیروزی خواهد رسید.

انتهای پیام/س


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: