۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۵۹۷۰۹
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌‌الانبیا(ص) با تاکید بر ضرورت تکیه به نخبگان و جوانان داخلی در پیشرفت کشور گفت: اقدامات قرارگاه خاتم الانبیا(ص) توطئه دشمنان در تحریم بنزین را خنثی کرد.
به گزارش پایداری ملی، سعید محمد در دیدار با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: امروز که دشمن به واسطه تحریم و فشارهای ظالمانه خود سعی دارد در ایران بحران ایجاد کند، قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف، زمینه رفع مشکلات بسیاری را فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: به دلیل خودباختگی که بین برخی مسئولان وجود داشت و احساس می‌کردند غیر خارجی نمی‌توانند بسیاری از کارها را انجام دهند، مشکلاتی وجود داشت ولی به حمدالله در هر عرصه‌ای که نیروهای دلداده نظام و انقلاب ورود کردند، موفقیت‌های بسیاری به دست آمد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌‌الانبیا(ص) ادامه داد: در بحث تحریم بنزین، دشمن اقدامات بسیاری انجام داده بود که اگر به نتیجه می‌نشست قطعا کشور با مشکلات بسیار حادی روبه‌رو می‌شد ولی با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوی قراگاه خاتم‌الانبیا(ص)، تمام توطئه‌های دشمن نقش برآب شد.

محمد با بیان اینکه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌‌الانبیا(ص) تشکیل شده از مجموعه جوانان و نخبگان کشور است گفت: این مجموعه اقدامات بسیار ارزشمندی در نقاط مختلف کشور انجام داده که بسیاری از آنها، سبب ناکام شدن دشمن در تحقق توطئه‌ها بوده است.

وی ادامه داد: پروژه خط دوم در حال حاضر به دلیل تغییر در سرمنشا آن متوقف شده و به دلیل مسائلی که در ارتباط با سد بهشت‌آباد و محدودیت‌های آن وجود داشت، سرمنشا انتقال آب یزد به خرسان تغییر کرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌‌الانبیا(ص) با اشاره به پیگیری‌های محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در ارتباط با بحث آب یزد به ویژه خط دوم انتقال افزود: دولت بعید است که بتواند تامین اعتبار مورد نیاز این طرح را انجام دهد ولی با روش‌های دیگر بررسی‌های لازم صورت پذیرفته که بتوانیم این طرح را اجرایی کنیم.

محمد افزود: یزد همین امروز با بحران جدی کم آبی روبه‌رو‌ست و اگر نتوانیم در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهیم، قطعا با مشکلات بسیار زیادی در چند سال آینده آبی یزد روبه‌رو می‌شویم.

وی به پروژه خط راه آهن یزد اقلید اشاره کرد و گفت: این طرح در راستای توسعه هرچه بیشتر استان یزد به ویژه در حوزه بار مدنظر است و قطعا بهره‌برداری از آن زمینه توسعه هرچه بیشتر استان را فراهم می‌کند.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) افزود: در حوزه‌های کشاورزی هم اقدامات توسعه‌ای صورت گرفته و کشت‌های گلخانه‌ای و جدیدترین سبک‌های کشاورزی که با کمترین میزان مصرف آب بالاترین بهره‌وری را داشته باشد به صورت جدی دنبال شده است.

محمد ادامه داد: در این سفر برنامه‌ریزی شده که بتوانیم ورود گسترده‌تری به استان داشته باشیم و اگر در جایی مشکلاتی هست و بخش خصوصی تاکنون نتوانسته به آن ورود کند، آمادگی ورود جدی به آن برای افزایش رضایت‌مندی مردم و رفع مشکلات استان را داریم.
منبع: تسنیم
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر