۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
کد خبر: ۵۹۲۱۱
نماینده مشهد در مجلس با اشاره به سالروز ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکایی در تنگه هرمز، گفت: نظام پوشالی و سرمایه‌داری در دنیا با محوریت آمریکا توسط سپاه در هم شکسته شده؛ زیرا عصاره مقاومت ملت ایران در سپاه جمع شده است.
به گزارش پایداری ملی جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولین سالگرد ساقط کردن پهپاد آمریکایی در تنگه هرمز توسط سپاه، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی فروپاشی ابرقدرت‌ها کلید خورد و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با آن نگاه الهی، عرفانی و حماسی که به اسلام داشته و ایمانی که به وعده‌های پروردگار متعال داشتند فرمودند این قرن قرن غلبه بر مستضعفین بر مستکبرین عالم است و فرمودند اسلام ناب ابرقدرت‌ها را به خاک مذمت خواهد نشاند.

وی افزود: با اطمینان می‌گویم که اسلام موانع داخل و خارج از خود را یکی پس از دیگری برطرف کرده و سنگرهای آن را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد.  

** شاهد تحقق فروپاشی آمریکا طبق نظر حضرت امام (ره) هستیم

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم همان وعده‌های الهی که حضرت امام خمینی (ره) برای آینده انقلاب می‌خواست مبنی بر اینکه یکی از فرازهای این انقلاب باید فروپاشی ابرقدرت‌های عالم باشد را وعده دادند.

کریمی‌قدوسی گفت: مقام معظم رهبری در نامه تاریخی خود به صدر هیأت رئیسه اتحادیه جماهیر شوروی که در آن زمان خبری از فروپاشی نبود فرمودند که امپراطوری این اتحادیه سقوط خواهد کرد و فرمودند که مارکسیسم را در آینده فقط در موزه‌های تاریخ جستجو خواهید کرد و صدای شکسته شدن استخوان‌های مارکسیسم به گوش می‌رسد.

وی افزود: چندی قبل هم در سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) هم مقام معظم رهبری فرمودند که حضرت امام پیش‌بینی فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی را اعلام کرده و این موضوع محقق شد؛ به نظر می‌رسد اتفاقاتی که در آمریکا در روزهای اخیر شاهد هستیم محقق شدن سقوط ایالات متحده آمریکا را هم شاهد خواهیم بود.

** ملت ایران پرچم نهضت اسلامی را در دست گرفته

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: قرن پیروزی مستضعفین بر مستکبرین قرنی است که انقلاب اسلامی آن را رقم زد و یکی پس از دیگری وعده‌های الهی و حضرت امام خمینی (ره) و اسلام در حال رؤیت است.

کریمی‌قدوسی با تاکید بر اینکه قطعا ایالات متحده آمریکا هم فرو می‌پاشد، خاطرنشان کرد: ما باور و یقین داشتیم که آن چه امام فرموده است محقق شده و خواهد شد و یکی از آن وعده‌های الهی فروپاشی نظام سرمایه‌داری و لیبرال دموکراسی در غرب است که مظهر تمام مصیبت‌های جهان و بشر است. ضمن اینکه همه خون‌ها،‌ جنگ‌ها و ویرانی و تحریم ها و همچنین و فساد خانواده‌ها و جوانان همین نظام سرمایه‌داری صهیونیستی است و دیگران عامل آنها هستند.

وی گفت: ملت ایران هم اکنون پرچم نهضت اسلامی را در دست گرفته و به همه مردم دنیا باور به این ایمان را ثابت کرد که می‌توانیم با فریاد زدن پیروز شویم و می‌توانیم با دست خالی در برابر ابرقدرت‌ها به پیروزی برسیم.

** عصاره مقاومت ملت ایران در سپاه جمع شده

نماینده مردم مشهد در مجلس اظهار داشت: ۴۱ سال قبل خبری از تظاهرات در دنیا نبود و خبری از اعتراض به آمریکا، فرانسه و انگلیس وجود نداشت بلکه این کشورها کعبه آمال بسیاری در دنیا بودند ولی این روزها دنیا نظاره‌گر فریادهایی است که ۴۰ سال پیش ملت ایران بر سر آمریکا کشید و شاه را به عنوان مظهر آمریکایی‌ها ساقط کرد و هم اکنون چنین فریادهایی در قلب نیویورک و واشنگتن دیده می‌شود و شهرها یکی پس از دیگری سقوط می‌کند.

کریمی‌قدوسی افزود: مراکز پلیس و دولتی به دست مردم تصرف می‌شود و آنها کمیته‌های خود مختاری تشکیل داده و در حال اداره شهرهای خود هستند.

وی تاکید کرد: مظهر این مقاومت ملت ایران فرزندان آنها در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که عصاره این تفکر جمع شده و سپاه رسالت بزرگ خود را مقابله با مستکبرین عالم قرار داد. زیرا حضرت امام در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند که باید هسته‌های مقاومت در سراسر جهان تشکیل شده و مستضعفین حمایت شود لذا این پیام و اعلام نوع مبارزه بر اساس ایمان و اعتقاد و وعده الهی و با دست خالی و با فریاد رسالتی است که ملت ایران خود به دوش کشیده است.

** سپاه نظام پوشالی و سرمایه‌داری در دنیا با محوریت آمریکا را شکست داده

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: سپاه در عرصه‌های سخت،‌ نرم و تمام شئون دشمنی و با دست برتر مقابل نظام سلطه ایستادگی کرد و آن قدرت و هیمنه آمریکا که امام فرمود انقلاب اسلامی آن را در هم شکست، منجر به تحقیر آمریکایی‌ها توسط ایرانیان شد.

کریمی‌قدوسی گفت: ضربه کاری که سپاه با موشک‌های خود به پایگاه عین الاسد وارد کرد و نفتکش‌های ایرانی که به ونزوئلا اعزام شد، نشان داد که قدرت و صلابت در اختیار جمهوری اسلامی است و این موضوع را در خلیج فارس و دریای عمان بدون آنکه جرات اقدامی را داشته باشند، پیگیری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: نظام پوشالی و سرمایه‌داری در دنیا با محوریت آمریکا توسط نیروهای سپاه پاسداران در هم شکسته شد و حقیقتا در دنیا ثابت کرد که ملت‌ها می‌توانند از دست ستمگران نجات پیدا کنند و نظامی نو بر اساس فضیلت‌های بشری برای اجرای عدالت را پایه‌گذاری کنند.

**در روزهای آینده شاهد تحولات عظیم‌تری در آمریکا و اروپا خواهیم بود 

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: ‌ما قطعا در روزهای آینده شاهد تحولات عظیم‌تری در غرب (آمریکا و اروپا) خواهیم بود و شرایط به گذشته باز نخواهد گشت و حتی اگر دولت‌های استکباری بخواهند مردم‌شان را سرکوب کنند باز هم به صحنه بازخواهند گشت و حتی هیأت حاکم آمریکا هم فروپاشی این رژیم را پیش‌بین کردند.

کریمی‌قدوسی گفت: ‌ملت ایران و جریان مقاومت در منطقه (حزب‌الله لبنان، انصارالله یمن، حشد الشعبی عراق، سپاه پاسداران و بسیج در ایران و ...) مظهر تفکر مقاومت هستند و برای آزاد سازی بشر و جهان اسلام و زمینه‌ساز قیام امام عصر وسط میدان حضور دارند و هم اکنون زمان تحقق وعده‌های الهی است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها بیش از هر کسی در دنیا و حتی اذناب‌شان در منطقه و شیفتگانشان در داخل کشورمان به این درجه از فهم و شعور رسیده‌اند که قدرت پایه بر اساس علم در ایران متوقف شدنی نیست و ایرانی‌ها به بسیاری از علوم در عالم دست یافته‌اند و توانسته‌اند این علوم را تبدیل به تکنولوژی کرده و ساختار آن را سیستمی کرده و در جهت ارتقاء‌کشور از آن استفاده کنند.

**امکان توقف حاجی زاده و حاجی‌زادهای‌ ایران وجود ندارد 

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران و به ویژه نیروی هوافضای سپاه توانسته از علم و دانش و فناوری روز در حوزه فضا و دفاع به سطحی از دانش رسیده که فقط ۵ کشور آن را در اختیار دارند.

کریمی‌قدوسی گفت: ‌موشک بالستیک با برد دو هزار کیلومتر به صورت نقطه زن کاری خار‌ق‌العاده است که تعداد کمی از کشورها این تکنولوژی را دارند. لذا تحریم اشخاص و دستگاه‌ها و سازمانهای مختلف از سوی آمریکا بسیار مضحک است چرا که ایرانی که در اوج تحریم به قدرت فزاینده‌ و فوق علمی دست یافته که امکان توقف و تحریم آن وجود ندارد.

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها با تحریم برخی اشخاص تاثیرگذار در ایران به دنبال آن هستند که اعلام کنند ما همچنان حضور داریم در حالی که ما شاهد شعار علیه دولت آمریکا و فروپاشی ایالات متحده در خیابان‌های واشنگتن هستیم ولی به صورت خنده‌دار آنها به دنبال تحریم ایران هستند و می‌کوشند آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را علیه کشورمان کنند تا بتوانند اذهان مردم آمریکا و دنیا را در مورد اتفاقات داخلی ایالات متحده منحرف کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس در پایان گفت:‌ ان شا‌ءالله در آینده شاهد وعده الهی در فروپاشی نظام‌های استکباری دنیا خواهیم بود.
منبع: فارس
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر