۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
کد خبر: ۵۸۹۲۳
سرلشکرموسوی:
فرمانده کل ارتش گفت: ارتقای کیفی و کمی توان و آمادگی رزمی، تعالی معنوی و بصیرتی و رفع نیازهای معیشتی، سه ماموریت اصلی ما است که در همه رده‌ها باید نسبت به آن اهتمام کافی باشد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی روز یکشنبه در بازدید از قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت و ارزیابی توان رزمی یکان‌های ۲۲۳ نیرو مخصوص و ۱۲۳ متحرک هجومی نزاجا، در جمع فرماندهان این قرارگاه اظهارداشت: همه باید حداکثر توان خود را به‌کار بگیریم تا عدالت را رعایت کرده و از خداوند متعال توفیق اجرای عدالت مسألت کنیم.

فرمانده کل ارتش در ادامه به ارتقای توان و آمادگی رزمی و معنوی و بصیرت اشاره کرد و افزود: ارتقاء توان رزمی هم از نظر کیفیت و هم کمیت و متناسب با ماموریت و تهدیدات در دستور کار دائمی ما است. ارتقای آمادگی رزمی به این معنی که آنچه را که داریم به بهترین شکل نگهداری و آماده کنیم و به بهترین شکل به‌کار بگیریم، این وظیفه همه رده‌های فرماندهی است.

موسوی بیان کرد: همچنین تعالی معنوی و بصیرتی دو بال قدرتمند برای اوج‌گیری و تشخیص صحیح مسیر و هدف است که همه آحاد کارکنان و خانواده‌های آنها مشمول این فرمان هستند و سکاندار این موضوع سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با کمک سلسه مراتب فرماندهی است.

وی با اشاره به زیباسازی منازل سازمانی و زدودن کهنگی از چهره منازل و پادگان‌ها نیز تاکید کرد: موضوع زیباسازی از دستورات فرماندهی معظم کل قوا است و باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر