۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
کد خبر: ۵۶۸۶۹
مشاور رئیس‌جمهور روسیه گفت: ژنرال سلیمانی مانند یک قهرمان زندگی کرد، مانند یک قهرمان جنگید و مانند یک قهرمان شهید شد.
به گزارش پایداری ملی به نقل ازخبرگزاری  فارس، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف، نشست «فراتر از مرزها...» و با محوریت انقلاب اسلامی و تغییر معادلات بین‌المللی پس از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی با حضور الکساندر گلییویچ دوگین فیلسوف و مشاور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و نادر طالب‌زاده مستند ساز و فعال حوزه بین‌الملل برگزار شد.

الکساندر گلییویچ دوگین در این نشست طی سخنانی گفت: سلیمانی مانند یک قهرمان زندگی کرد، مانند یک قهرمان جنگید و مانند یک قهرمان شهید شد.

وی با بیان این که لازم است جهان جدیدی خلق کنیم، ادامه داد: فقط درست زندگی کردن مهم نیست، درست مردن هم مهم است و این مهم‌تر از زندگی‌ست.

گلییویچ دوگین گفت: تفکرات انقلابی آیت‌الله خامنه‌ای را مشاهده می‌کنید؛ درباره‌ گذشته نیست و درباره‌ آینده است، درباره‌ شروع یک جهان چند قطبی...‌‌و فراموش نکنید این تک قطبی غرب یک اژدهای زخمی است و می‌تواند بکشد؛ همانطور که ژنرال سلیمانی را شهید کرد.

وی گفت: مسیحیت مورد نظر من مشترکات زیادی با مذهب شیعه دارد و ما فراموش نکنیم در آن سوی دنیا یعنی این ایالات متحده بر اساس تفکرات خودشان به سمت پایان جهان پیش رفتند.

مشاور پوتین تصریح کرد: در دیدگاه مسیحیان دجال نمایندهِ سلطهِ غرب است و تا جایی که من می دانم تفکر آیت الله خامنه‌ای هم این است.

گلییویچ دوگین افزود: احادیثی وجود دارد که می گوید مسلمانان و مسیحیان باید در دست در دست هم بر علیه دجال به جنگند و این پیش بینی در سوریه اتفاق افتاده و این حدیث درباره سوریه مطرح شده است.

وی تصریح کرد: رهبر ایران تلاش دارد که سیاست مستقلی را پیش بگیرد و ایران را در برابر تسلیم شدن در برابر غرب حفظ کند.

گلییویچ دوگین اظهار داشت: ما در این جهان چند قطبی باید رویکرد انقلابی داشته باشیم.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر