۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
کد خبر: ۵۶۸۳۹
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نهضت قطعه‌ سازی و ایستادن روی پای خود و نگاه به داخل که رهبر معظم انقلاب بطور مکرر بر آن تاکید دارند، امروز در هوانیروز و یگان‌های نیروی زمینی و کلیه نیروهای مسلح کشور به منصه ظهور رسیده است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از ایرنا -امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در مراسم تحویل ده‌ها فروند بالگرد بازآمدسازی شده به نیروی زمینی ارتش در اصفهان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز ده‌ها فروند بالگرد به ناوگان پر قدرت هوانیروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه شد؛ نیروی زمینی ارتش با بازآمدسازی (اورهال) این بالگردها دستورهای رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا را به اجرا گذاشت و سربازی ولایت را انجام داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: این بالگردها با بهره‌گیری از توانمندی منحصر به فرد وزارت دفاع و بدون نیاز به وارد کردن قطعه از خارج، بازآمدسازی شدند و با افتخار به ناوگان هوانیروز نیروی زمینی ارتش در شهرهای اصفهان، آبیک قزوین، مسجدسلیمان، کرمان و کرمانشاه پیوستند.

وی تصریح کرد: عدد و رقم و هزینه بازآمدسازی داخلی این بالگردها قابل مقایسه با وارد کردن قطعات آنها از خارج از کشور قابل مقایسه نیست.

امیر سرتیپ حیدری اضافه کرد: امروز همه قطعات این بالگردها با دستان با کفایت پرسنل وزارت دفاع  و همکاری صنایع یا علی نیروی زمینی ارتش ساخته شده و بر روی بالگردها نصب شده و آماده به کار شده است و امروز کسی جرات و توان حمله هوایی به کشور ما را ندارد.

مراسم تحویل بالگردهای بازآمدسازی شده با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم قربانی فرمانده هوانیروز نیروی زمینی ارتش و امیر سرتیپ دوم خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در پایگاه چهارم رزمی هوانیرور ارتش جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار شد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر