۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
کد خبر: ۵۶۸۳۱
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مردم با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه پاسخ تهدیدات، توهمات و توطئه‌های پلید دشمنان را خواهند داد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از ایرنا، در اطلاعیه روز یکشنبه این بنیاد آمده است: با گذشت بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، امروز گفتمان منحصر به فرد انقلاب اسلامی و پیام نورانی بنیانگذار آن، جهانی شده است و این گفتمان، نظام‌های استکباری را به چالش بی‌نظیر و عمیقی فرو برده است که آنها راه خلاصی از این چالش را رفتاری چون تروریسم دولتی، غصب سرزمین‌های اسلامی، اختلاف افکنی و جنگ‌های نیابتی در منطقه می‌دانند.

این اطلاعیه افزود: ۲۲ بهمن ماه مناسبت و فرصت مبارک و مغتنمی در تجلی انقلاب متکی به مردم، ثروت عظیم و ذخیره بزرگ در اتحاد و همدلی، حضوری آگاهانه و مشتاقانه در بیعت مجدد با آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و در حقیقت پایان تحقیر و مقطع رهایی ملت بزرگ ایران از سلطه و یوغ استکبار جهانی و شیطان اعظم است.

در اطلاعیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح شد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته، ملت غیور، مقاوم و با بصیرت ایران اسلامی در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که دشمنان قسم خورده و زخمی، همچنان با طراحی سناریوهای مختلف رسانه‌ای، حریم‌های ظالمانه، ترور و ... به‌دنبال ایجاد التهاب و تنش و اختلاف میان مقامات و مسئولین و مردم هستند با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸، پاسخ تهدیدات، توهمات و توطئه‌های پلید دشمنان را خواهند داد.

این اطلاعیه خاطرنشان کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و تعظیم به مقام شامخ شهیدان این رخداد بزرگ قرن و حضرت امام خمینی (ره) از اقشار مختلف ملت رشید، دشمن‌شناس و انقلابی ایران اسلامی برای شرکت گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور دعوت کرد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور باشکوه و معنادار خود در این پدیده بی‌نظیر و جشن ملی، اراده و اقتدار ملی، اتحاد و همدلی، میثاق ناگسستنی خود با حضرت امام خمینی (ره)، ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را بار دیگر به جهانیان نشان خواهند داد و فریادگر این حقیقت راستین خواهند بود که همواره هوشمندانه، توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی را رصد و لحظه‌ای از مرگ و ترفندهای آنان غافل نخواهند شد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر