۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
کد خبر: ۵۶۶۸۵
رئیس سازمان بسیج مستضعفین به یک رسانه لبنانی گفت، ایران همواره تهدید را به فرصت تبدیل کرده و به دشمن درسی فراموش‌نشدنی خواهد داد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، یک وبگاه لبنانی به بهانه چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ادامه اظهارات مقامات آمریکایی علیه تهران با سردار «غلام رضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین ایران گفت‌وگو کرد.

سردار سلیمانی اعلام کرد: «ملت ایران همیشه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است. هر تهدیدی که دونالد ترامپ بخواهد علیه کشور ما اجرا کند ملت ایران حتما آن را به فرصت تبدیل خواهد کرد و به دشمن درسی فراموش نشدنی خواهد داد».

وی افزود: «جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۱ سال گذشته در مقابل طمع‌های استکباری و صهیونیستی ایستاده و در برابر نظام سلطه به نمایندگی شیطان بزرگ آمریکا عقب‌‎نشینی نداشته است. ایران در آینده نیز با اقتدار و قدرت بیشتر اینچنین خواهد بود و در برابر استکبار جهانی خواهد ایستاد. ملت‌های اسلامی هم در کنار ملت ایران در مقابله با آمریکا خواهند ایستاد و با کمک خدا به زودی شاهد پیروزی‌های بزرگ امت اسلام در مقابله با دشمنان خواهیم بود».

پس از آنکه آمریکا در سیزدهم دی‌ماه سردار «قاسم سلیمانی» را در فرودگاه بغداد به شهادت رساند ایران پایگاه آمریکایی «عین الاسد» را با موشک هدف گرفت و آمریکا تا کنون به ضربه مغزی بیش از شصت نظامی خود اعتراف کرده است.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر