۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
کد خبر: ۵۶۶۱۰
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش گفت: امروز شجره طیبه و تنومند انقلاب اسلامی با خلق محور مقاومت و دفاع از حریم آل الله، موجب دفع فتنه‌ها و توطئه‌های گروهک‌های تروریستی و قدرت‌های بیگانه در منطقه شده است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در پیامی، ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک گفت و انقلاب اسلامی را رساترین فریاد تاریخ معاصر دانست.

وی در پیام خود آورده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، به ملت بزرگ ایران اطمینان می‌دهد همواره تحت فرماندهی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با همراهی و همدلی سایر نیروهای مسلح، در راه صیانت از آرمان‌های انقلاب و منافع و امنیت ملت غیور ایران سربلند اسلامی محکم و استوار ایستاده است و هرگز اجازه نخواهد داد تا دشمنان خدشه‌ای به امنیت و اقتدار کشور وارد کنند.

متن پیام سرلشکر موسوی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر آغازگر طلوعی مبارک در کهن سرزمین ایران است که با تلألؤ انوار الهی آن، پایه‌های نظام استبدادی و سلطه ستم شاهی برای همیشه از جا برچیده شد و فصل جدیدی از حیات ملت بزرگ ایران در پرتو معنویت، عزت، آزادی و استقلال آغاز شد.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که مبتنی بر آموزه‌های نورانی مکتب سرخ عاشورا و در تداوم مسیر پیامبران و ائمه هدی (س) است، ثابت کرد که با اتکا به خدامحوری و خودباوری می‌توان در مقابل زورگویان و ظالمان عالم ایستاد و ملتی را از زیر سلطه استبداد و استعمار رهانید.

انقلاب اسلامی ایران با ارائه نظامی مردم سالار و معنویت محور، به الگویی مطلوب و ماندگار برای ملل مستضعف، حق جو و آزادی خواه جهان تبدیل شده است و ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با تقدیم ۴۸ هزار شهید و بیش از ۲۰۰ هزار جانباز در دوران مختلف انقلاب از مقابله با گروهک‌های تجزیه طلب در آغازین روزهای پیروزی انقلاب، تا دفاع از تمامیت ارضی و از عملیات‌های مستشاری علیه تروریسم تکفیری، تا عملیات‌های گسترده مردم یاری در جای جای میهن اسلامی، موجب تثبیت، استحکام و اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی شده است.

امروز شجره طیبه و تنومند انقلاب اسلامی با خلق محور مقاومت و دفاع از حریم آل الله، موجب دفع فتنه‌ها و توطئه‌های گروهک‌های تروریستی و قدرت‌های بیگانه در منطقه شده است.

در پرتو انوار الهام بخش انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران، بیداری اسلامی و خیزش ملل مسلمان منطقه در سراسر جهان اسلام، گسترش یافته و به رغم کینه‌ورزی و خصومت‌های دشمنان به ویژه استکبار جهانی به سرکردگی دولت تروریست آمریکای خبیث، در حال پیشروی و فتح سنگرهای کلیدی جهان است.

در مقطع کنونی که دشمن در ابعاد سخت و نرم، ضربات کوبنده‌ای از انقلاب و ملت بزرگ ایران دریافت کرده و در حضیض ضعف و انفعال قرار دارد، شرکت مردم بصیر ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشت‌های کوبنده دیگری است که موجب شکست و نومیدی بیش از پیش دشمن خواهد شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، به ملت بزرگ ایران اطمینان می‌دهد همواره تحت فرماندهی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با همراهی و همدلی سایر نیروهای مسلح، در راه صیانت از آرمان‌های انقلاب و منافع و امنیت ملت غیور ایران سربلند اسلامی محکم و استوار ایستاده است و هرگز اجازه نخواهد داد تا دشمنان خدشه‌ای به امنیت و اقتدار کشور وارد کنند.

کارکنان مومن و غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران دست در دست ملت بصیر و هوشیار ایران در ایام الله پیش رو در صحنه دفاع نرم از نظام اسلامی همانند گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور یافته و مشارکتی پر شور و حداکثری را رقم خواهند زد و با گوش جان سپردن به سر انگشت تدابیر رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، مسیر اعتلای انقلاب و نظام اسلامی را با امید و اقتدار دنبال خواهند کرد.

والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر