۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
کد خبر: ۵۶۲۹۲
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال ۴۸ ساعته خبر داد که با توجه به وسعت و همزمانی رقابت نمونه مشابهی در جهان ندارد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال کشور با حضور صد‌ها گروه از تولید کنندگان محتوای دیجیتال همزمان در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

او ادامه داد: در این رویداد تولید محتوا که در روز‌های دوم بهمن ماه تا چهارم بهمن ماه برگزار می‌شود تیم‌های شرکت کننده در سه حوزه پویانمایی، بازی و نرم افزار‌های ویژه تلفن همراه به رقابت خواهند پرداخت.

او افزود: آئین افتتاحیه این رویداد در صبح روز دوم بهمن ماه همزمان در مراکز استان‌های سراسر کشور با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود.

معین تصریح کرد: اختتامیه این رویداد نیز در پایان این رقابت ۴۸ ساعته به میزبانی سازمان فضای مجازی بسیج استان‌ها برگزار و به برگزیدگان حوزه‌های مختلف رقابتی جوایزی اهدا خواهد شد. شرکت کنندگان تا پیش از آغاز رویداد از موضوعات و محور‌های رقابتی برای تولید بی اطلاع هستند و عملا توان ابتکار عمل شرکنندگان در زمان محدود نیز سنجش می‌شود.

او افزود: شایان ذکر است برگزیدگان رویداد‌های استانی مجوز حضور در رویداد کشوری که در اسفندماه سال جاری در پایتخت برگزار خواهد شد را پیدا خواهند کرد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در پایان با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد اظهار کرد: برگزاری این رویداد بزرگ به عنوان بزرگترین رویداد ۴۸ ساعته دنیا، گام بزرگی برای رسیدن به یکی از اهداف مهم سازمان فضای مجازی بسیج در راستای تحقق ایجاد نهضت تولید محتوای بومی دیجیتال در کشور و تحقق شکستن حصر تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن به عنوان یکی از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر