۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
کد خبر: ۵۳۹۱۲
فرمانده کل سپاه پاسداران با حضور در جمع مردم منطقه محروم گیفان از توابع خراسان شمالی گفت: دشمن هم به این امر واقف است و امروز آن‌قدر قدرتمند شده‌ایم که مجبورند هر حادثه‌ای که اتفاق می‌افتد به‌دروغ هم شده به ما نسبت دهند.
به گزارش پایداری ملی، به نقل از روابط عمومی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، سردار سرلشکر حسین سلامی در مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه در روستای پیربز، حضور خود در این منطقه محروم را یک افتخار دانست و از تلاش، همکاری و همراهی استاندار خراسان شمالی و سپاه استان تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: امروز جهاد ما، ساختن و آباد کردن بوده و این چیزی است که دشمن با آن مقابله می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد مردم ما را فقیر و کشور ما را ضعیف نگه دارد و این‌گونه ببیند اظهار داشت: ولی ما اجازه نمی‌دهیم و با همه وجود خودمان را خادم این مردم می‌دانیم.

سردار سلامی  افزود: اگر کاری هم انجام می‌دهیم با قلب‌هایمان است و منتی هم نیست و اگر کاری انجام می‌شود، این دارایی مربوط به خود شما است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه دغدغه اصلی امروز مقام معظم رهبری زندگی شما است، بیان کرد: ما از طرف ایشان امر به کمک و آماده برای انجام‌وظیفه هستیم.

سردار سلامی راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن‌ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.

وی با اشاره به اینکه ما در میدان جنگ همه راه‌ها را به فضل الهی بر دشمن بسته‌ایم و راهی برای نفوذ نگذاشته و نمی‌گذاریم، گفت: از آنجا مطمئن هستیم که سربازان، بسیجیان و پاسداران ما در مرزها با چشم‌باز در کمین دشمن‌اند و از دشمن بزرگ و کوچک، نگران نیستیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: از این نگرانی‌ها دیگر عبور کرده‌ایم و دشمن هم به این امر واقف است و امروز آن‌قدر قدرتمند شده‌ایم که مجبورند هر حادثه‌ای که اتفاق می‌افتد به‌دروغ هم شده به ما نسبت دهند.

سردار سلامی با بیان اینکه پاسداری و حفاظت از انقلاب تنها بخشی از مسئولیت سپاه است اظهار داشت: سپاه به درون هم می‌نگرد و در میدان سازندگی و کمک‌رسانی همگام با نظام است.

وی عنوان کرد: عزت ایران اسلامی هر روز به برکت رهبری، ولایت، اسلام و مردم وفادار به‌نظام بیش‌ از پیش می‌شود و دشمنان ما نیز هر روز ذلیل‌تر خواهد شد.


گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر