۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۵۱۲۸۱
فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: برگزاری دوره‌های عقیدتی سیاسی نقش به سزایی در افزایش بصیرت کارکنان نیروی انتظامی وخانواده‌های آنان داشته است.

به گزارش پایداری ملی، مسعود خرم‌نیا در جلسه بصیرت افزایی دینی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی استان نیز همانند مردم این استان نقش مهمی در دفاع از آرمان‌های انقلاب داشتند، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب مردم استان در تمامی عرصه‌های مختلف از قبیل جنگ و سازندگی تاثیرگذار بودند و خدمات زیادی برای اسلام و انقلاب انجام دادند.

وی افزود: پرسنل نیروی انتظامی همانند اوایل انقلاب دارای عزم، اراده و ایمان بالایی بوده و دارای روحیه قوی و استکبار‌ستیز هستند.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: نیروی انتظامی تا آخرین نفس برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش خواهد کرد و در این راه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

وی بیان کرد: علاوه بر آن نیروی انتظامی در نقاط صفر مرزی و در شرایط سخت مشغول به حفاظت از مرزهای کشور است و به بیگانگان اجازه تعدی به مرزهای کشور نمی‌دهد.

خرم‌نیا افزود: برگزاری دوره‌های عقیدتی سیاسی نقش به سزایی در افزایش بصیرت کارکنان نیروی انتظامی و خانواده‌های آنان داشته است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر