۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
کد خبر: ۵۰۸۰۲
عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استادان بسیجی از پیشگامان مقابله با تهاجم فرهنگی بوده و ارائه راهکارهای پدافند غیرعامل مقابل تهدیدها از وظایف آنان است.
به گزارش پایداری ملی، مسعود جعفری‌نژاد به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران و روز بسیج اساتید اظهار کرد: یکی از شاخص‌هایی که در بسیج اساتید جلوه‌گر بوده، حضور نخبگان علمی در این مجموعه است که با اتکا به بصیرت و تقوای الهی در توسعه، پیشرفت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

وی اضافه کرد: فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند: «وظیفه استاد بسیجی حضور به‌موقع، مخلصانه، مجاهدانه و تأثیرگذار در دانشگاه و پرورش انسان‌های دانشمند و با ایمان در تراز شهید چمران است»، باید به‌عنوان راهبرد، چراغ راه استادان بسیجی قرار گیرد.

رئیس دبیرخانه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: استادان بسیجی با صیانت از بنیان‌های فکری انقلاب اسلامی و انتقال آن به دانشجویان می‌توانند علاوه بر فعالیت‌های علمی در زمینه‌های فرهنگی نقش‌آفرینی کنند.

جعفری‌نژاد تصریح کرد: استادان بسیجی از پیشگامان مقابله با تهاجم فرهنگی هستند و آسیب‌شناسی و ارائه راهکارهای پدافند غیرعامل برابر تهدیدات از وظایف آنهاست.

وی توضیح داد: بروز تفکرات ارزشی و انقلابی در تولیدات علمی مرزبندی مشخص ارزش‌های انقلابی، فرهنگی و دینی با نسخه‌های غربی را مشخص می‌کند.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: یکی از شاخص‌های بارز در استادان بسیجی روحیه ایثارگری است که همواره آماده خدمت به جامعه و کشور هستند.

جعفری‌نژاد متذکر شد: ظرفیت‌سازی علمی و فرهنگی نیز یکی از راهبردهای بسیج اساتید بوده که از عناصر حیاتی در پیشرفت کشور است.

وی، حضور استادان با صلاحیت اخلاقی و علمی را عامل اثرگذار در جذب و بهره‌برداری حداکثری از پتانسیل‌های موجود دانست.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر